Sla naar inhoud
Vergelijken Karpaty Lviv vs Leverkusen

Karpaty Lviv vs Leverkusen Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Karpaty Lviv vs Leverkusen: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Thuisteam
Leverkusen Leverkusen Uitteam
Karpaty Lviv
71.6
G V G W G W W W W G

Laatste 10 Wedstrijden

Leverkusen
55.6
V W W V V W W G V G

Gewonnen Categorieën

7

Karpaty Lviv

1

Gelijkspel

7

Leverkusen

Prestatieradar

Karpaty Lviv
Leverkusen

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 4G, 1V

40%

4W, 2G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.4

4 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+13

+13

+1

+1

Clean Sheet
70%

7 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
20%

2 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
Y. Kostenko (4 doelpunten)
P. Schick (9 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 10
1e Helft: 11 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
50%

3W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
66.8

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 64.7

69.1

Competitiemoeilijkheid: 87.0, Tegenstanderkwaliteit: 69.5

Record vs Topteams
20%

1W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.96

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.26

2.38

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.48

Aangepaste Sterktewaarde
71.6

Aanval: 66.2, Verdediging: 100, Vorm: 58.4

55.6

Aanval: 75.4, Verdediging: 47.6, Vorm: 47.6

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

3
2

16-30'

3
3

31-45'

5
5

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

4
Karpaty Lviv
Leverkusen
Karpaty Lviv

Sterkte-uitsplitsing

71.6

Totaal

Aanval 66.2
Verdediging 100
Vorm 58.4
Consistentie 61.3
Leverkusen

Sterkte-uitsplitsing

55.6

Totaal

Aanval 75.4
Verdediging 47.6
Vorm 47.6
Consistentie 44.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

98.0 vs 87.0

Tegenstanderkwaliteit

64.7 vs 69.5

Record tegen Topteams

20% vs 40%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
G
Metalist 1925 (79%)
V
Kryvbas KR (76%)
G
LNZ Cherkasy (74%)
W
Rukh Vynnyky (49%)
G
Epitsentr (79%)
W
Oleksandria (44%)
W
Dynamo Kyiv (83%)
W
Obolon (58%)
Leverkusen logo Leverkusen
V
Stuttgart (75%)
W
Leipzig (79%)
W
Köln (62%)
V
Bayern Munich (62%)
V
Augsburg (66%)
W
Dortmund (76%)
W
Wolfsburg (50%)
G
Heidenheim (67%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Metalist 1925 U
2 - 2 G
79%
Kryvbas KR U
0 - 1 V
76%
LNZ Cherkasy T
0 - 0 G
74%
Rukh Vynnyky U
3 - 0 W
49%
Epitsentr U
0 - 0 G
79%
Oleksandria T
2 - 0 W
44%
Dynamo Kyiv U
1 - 0 W
83%
Obolon T
4 - 0 W
58%
SK Poltava U
4 - 0 W
50%
Kudrivka T
1 - 1 G
55%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Stuttgart U
1 - 3 V
75%
Leipzig T
4 - 1 W
79%
Köln U
2 - 1 W
62%
Bayern Munich T
0 - 2 V
62%
Augsburg T
1 - 2 V
66%
Dortmund U
1 - 0 W
76%
Wolfsburg T
6 - 3 W
50%
Heidenheim U
3 - 3 G
67%
Arsenal U
0 - 2 V
77%
Bayern Munich T
1 - 1 G
81%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 66.8 vs 69.1), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Karpaty Lviv op gemiddeld 1.7 en Leverkusen op 1.9 doelpunten per wedstrijd.

Verdedigend is Karpaty Lviv ver superieur, met slechts 0.4 tegendoelpunten per wedstrijd en 7 clean sheets, terwijl Leverkusen er 1.8 per wedstrijd incasseert.

Karpaty Lviv heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 5 wedstrijden gewonnen.

Leverkusen heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Karpaty Lviv komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (71.6 vs 55.6) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Leverkusen

Leverkusen

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie