Sla naar inhoud
Vergelijken Kasımpaşa vs Lorient

Kasımpaşa vs Lorient Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Kasımpaşa vs Lorient: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Kasımpaşa Kasımpaşa Thuisteam
Lorient Lorient Uitteam
Kasımpaşa
39.5
V G V W G W V W G V

Laatste 10 Wedstrijden

Lorient
51.4
W G V W V G V W G G

Gewonnen Categorieën

3

Kasımpaşa

4

Gelijkspel

8

Lorient

Prestatieradar

Kasımpaşa
Lorient

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 3G, 4V

30%

3W, 4G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-5

-5

+3

+3

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Benedyczak (8 doelpunten)
B. Dieng (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 5
1e Helft: 5 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
48.9

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 57.4

60.2

Competitiemoeilijkheid: 81.9, Tegenstanderkwaliteit: 64.0

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.3

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.1

1.78

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.38

Aangepaste Sterktewaarde
39.5

Aanval: 39.6, Verdediging: 42.9, Vorm: 29.7

51.4

Aanval: 51.4, Verdediging: 69.8, Vorm: 33.1

Analyse van Doelpunttiming

4

0-15'

1

16-30'

4
2

31-45'

4

46-60'

3
1

61-75'

1
1

76-90+'

5
Kasımpaşa
Lorient
Kasımpaşa

Sterkte-uitsplitsing

39.5

Totaal

Aanval 39.6
Verdediging 42.9
Vorm 29.7
Consistentie 53.2
Lorient

Sterkte-uitsplitsing

51.4

Totaal

Aanval 51.4
Verdediging 69.8
Vorm 33.1
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

72.0 vs 81.9

Tegenstanderkwaliteit

57.4 vs 64.0

Record tegen Topteams

0% vs 20%
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
V
Gençlerbirliği (50%)
G
Kocaelispor (46%)
V
Başakşehir (71%)
W
Alanyaspor (56%)
G
Göztepe (64%)
W
Kayseri (44%)
V
Beşiktaş (65%)
W
Eyüp (53%)
Lorient logo Lorient
W
Metz (48%)
G
Paris SG (84%)
V
Strasbourg (55%)
W
Marseille (61%)
V
Lyon (70%)
G
Paris FC (72%)
V
Toulouse (62%)
W
Lens (71%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Gençlerbirliği U
2 - 3 V
50%
Kocaelispor T
1 - 1 G
46%
Başakşehir U
0 - 4 V
71%
Alanyaspor T
1 - 0 W
56%
Göztepe U
3 - 3 G
64%
Kayseri T
2 - 0 W
44%
Beşiktaş U
1 - 2 V
65%
Eyüp T
1 - 0 W
53%
Konyaspor U
1 - 1 G
66%
Rize T
0 - 3 V
59%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Metz U
4 - 0 W
48%
Paris SG U
2 - 2 G
84%
Strasbourg T
2 - 3 V
55%
Marseille T
2 - 0 W
61%
Lyon U
0 - 2 V
70%
Paris FC T
1 - 1 G
72%
Toulouse U
0 - 1 V
62%
Lens T
2 - 1 W
71%
Lille U
1 - 1 G
78%
Nice T
0 - 0 G
39%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Lorient heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 60.2) vergeleken met Kasımpaşa (SoS: 48.9). Dit betekent dat de statistieken van Lorient meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Kasımpaşa op gemiddeld 1.2 en Lorient op 1.4 doelpunten per wedstrijd.

Lorient heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.7 van Kasımpaşa.

Lorient heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Lorient heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 11.9 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Kasımpaşa

Kasımpaşa

VS
Lorient

Lorient

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie