Sla naar inhoud
Vergelijken Köln vs Benfica

Köln vs Benfica Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Köln vs Benfica: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Köln Köln Thuisteam
Benfica Benfica Uitteam
Köln
41.1
V G V G W G G G V V

Laatste 10 Wedstrijden

Benfica
75.2
G G W W W G W W G W

Gewonnen Categorieën

1

Köln

1

Gelijkspel

13

Benfica

Prestatieradar

Köln
Benfica

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 5G, 4V

60%

6W, 4G, 0V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

2.2

22 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

+11

+11

Clean Sheet
0%

0 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
90%

9 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
S. El Mala (4 doelpunten)
A. Schjelderup (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 9
1e Helft: 9 / 2e Helft: 13
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
58.7

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 63.6

65.6

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 61.3

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

50%

1W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.87

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.37

2.52

Werkelijk: 2.2 | Versch: -0.32

Aangepaste Sterktewaarde
41.1

Aanval: 54.4, Verdediging: 39.9, Vorm: 10.9

75.2

Aanval: 84.8, Verdediging: 73.2, Vorm: 69.4

Analyse van Doelpunttiming

4

0-15'

5

16-30'

3
2

31-45'

1

46-60'

3
3

61-75'

4
6

76-90+'

6
Köln
Benfica
Köln

Sterkte-uitsplitsing

41.1

Totaal

Aanval 54.4
Verdediging 39.9
Vorm 10.9
Consistentie 77.2
Benfica

Sterkte-uitsplitsing

75.2

Totaal

Aanval 84.8
Verdediging 73.2
Vorm 69.4
Consistentie 71.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

91.0 vs 79.0

Tegenstanderkwaliteit

63.6 vs 61.3

Record tegen Topteams

0% vs 50%
Köln logo Köln
V
Heidenheim (62%)
G
Union Berlin (57%)
V
Leverkusen (65%)
G
St. Pauli (55%)
W
Bremen (62%)
G
Frankfurt (67%)
G
M'gladbach (63%)
G
Hamburg (63%)
Benfica logo Benfica
G
Braga (64%)
G
Famalicão (74%)
W
Moreirense (50%)
W
Sporting (75%)
W
Nacional (52%)
G
Casa Pia (53%)
W
Vitória SC (54%)
W
Arouca (62%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Heidenheim T
1 - 3 V
62%
Union Berlin U
2 - 2 G
57%
Leverkusen T
1 - 2 V
65%
St. Pauli U
1 - 1 G
55%
Bremen T
3 - 1 W
62%
Frankfurt U
2 - 2 G
67%
M'gladbach T
3 - 3 G
63%
Hamburg U
1 - 1 G
63%
Dortmund T
1 - 2 V
71%
Augsburg U
0 - 2 V
71%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Braga T
2 - 2 G
64%
Famalicão U
2 - 2 G
74%
Moreirense T
4 - 1 W
50%
Sporting U
2 - 1 W
75%
Nacional T
2 - 0 W
52%
Casa Pia U
1 - 1 G
53%
Vitória SC T
3 - 0 W
54%
Arouca U
2 - 1 W
62%
Porto T
2 - 2 G
69%
Gil Vicente U
2 - 1 W
60%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 58.7 vs 65.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Benfica heeft het aanvallende voordeel met 2.2 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.5 van Köln, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Benfica heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.9 van Köln.

Benfica is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.3 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Benfica de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (84.8), verdediging (73.2) en vorm (69.4) laat weinig ruimte voor twijfel. Köln heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Köln

Köln

VS
Benfica

Benfica

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie