Sla naar inhoud
Vergelijken Köln vs Lille

Köln vs Lille Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Köln vs Lille: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Köln Köln Thuisteam
Lille Lille Uitteam
Köln
41.1
V G V G W G G G V V

Laatste 10 Wedstrijden

Lille
72.8
W G W G W W W V W V

Gewonnen Categorieën

4

Köln

2

Gelijkspel

9

Lille

Prestatieradar

Köln
Lille

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 5G, 4V

60%

6W, 2G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

0.6

6 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

+8

+8

Clean Sheet
0%

0 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
90%

9 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
S. El Mala (4 doelpunten)
Matías Fernández (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 9
1e Helft: 5 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

83%

5W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
58.7

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 63.6

75.1

Competitiemoeilijkheid: 85.8, Tegenstanderkwaliteit: 68.6

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

67%

4W / 6 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.87

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.37

1.66

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.26

Aangepaste Sterktewaarde
41.1

Aanval: 54.4, Verdediging: 39.9, Vorm: 10.9

72.8

Aanval: 58.4, Verdediging: 100, Vorm: 75.1

Analyse van Doelpunttiming

4

0-15'

1

16-30'

3
2

31-45'

1

46-60'

6
3

61-75'

1
6

76-90+'

2
Köln
Lille
Köln

Sterkte-uitsplitsing

41.1

Totaal

Aanval 54.4
Verdediging 39.9
Vorm 10.9
Consistentie 77.2
Lille

Sterkte-uitsplitsing

72.8

Totaal

Aanval 58.4
Verdediging 100
Vorm 75.1
Consistentie 52.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

91.0 vs 85.8

Tegenstanderkwaliteit

63.6 vs 68.6

Record tegen Topteams

0% vs 67%
Köln logo Köln
V
Heidenheim (62%)
G
Union Berlin (57%)
V
Leverkusen (65%)
G
St. Pauli (55%)
W
Bremen (62%)
G
Frankfurt (67%)
G
M'gladbach (63%)
G
Hamburg (63%)
Lille logo Lille
W
Monaco (77%)
G
Le Havre (53%)
W
Paris FC (77%)
G
Nice (55%)
W
Toulouse (62%)
W
Lens (71%)
W
Marseille (66%)
V
Aston Villa (75%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Heidenheim T
1 - 3 V
62%
Union Berlin U
2 - 2 G
57%
Leverkusen T
1 - 2 V
65%
St. Pauli U
1 - 1 G
55%
Bremen T
3 - 1 W
62%
Frankfurt U
2 - 2 G
67%
M'gladbach T
3 - 3 G
63%
Hamburg U
1 - 1 G
63%
Dortmund T
1 - 2 V
71%
Augsburg U
0 - 2 V
71%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Monaco U
1 - 0 W
77%
Le Havre T
1 - 1 G
53%
Paris FC U
1 - 0 W
77%
Nice T
0 - 0 G
55%
Toulouse U
4 - 0 W
62%
Lens T
3 - 0 W
71%
Marseille U
2 - 1 W
66%
Aston Villa U
0 - 2 V
75%
Rennes U
2 - 1 W
80%
Aston Villa T
0 - 1 V
70%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Lille heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 75.1) vergeleken met Köln (SoS: 58.7). Dit betekent dat de statistieken van Lille meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Köln op gemiddeld 1.5 en Lille op 1.4 doelpunten per wedstrijd.

Verdedigend is Lille ver superieur, met slechts 0.6 tegendoelpunten per wedstrijd en 5 clean sheets, terwijl Köln er 1.9 per wedstrijd incasseert.

Lille heeft zich bewezen tegen topteams en 4 van 6 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

Lille is een sterk uitteam met 83% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Lille de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (58.4), verdediging (100) en vorm (75.1) laat weinig ruimte voor twijfel. Köln heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Köln

Köln

VS
Lille

Lille

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie