Sla naar inhoud
Vergelijken Köln vs Varaždin

Köln vs Varaždin Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Köln vs Varaždin: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Köln Köln Thuisteam
Varaždin Varaždin Uitteam
Köln
41.1
V G V G W G G G V V

Laatste 10 Wedstrijden

Varaždin
42.1
G V V W W W G V W G

Gewonnen Categorieën

5

Köln

3

Gelijkspel

7

Varaždin

Prestatieradar

Köln
Varaždin

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 5G, 4V

40%

4W, 3G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

+2

+2

Clean Sheet
0%

0 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
90%

9 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
S. El Mala (4 doelpunten)
A. Latković (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 9
1e Helft: 8 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
58.7

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 63.6

34.6

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 47.4

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.87

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.37

1.06

Werkelijk: 1.3 | Versch: +0.24

Aangepaste Sterktewaarde
41.1

Aanval: 54.4, Verdediging: 39.9, Vorm: 10.9

42.1

Aanval: 36.7, Verdediging: 53.6, Vorm: 33.8

Analyse van Doelpunttiming

4

0-15'

4

16-30'

3
2

31-45'

1

46-60'

2
3

61-75'

2
6

76-90+'

1
Köln
Varaždin
Köln

Sterkte-uitsplitsing

41.1

Totaal

Aanval 54.4
Verdediging 39.9
Vorm 10.9
Consistentie 77.2
Varaždin

Sterkte-uitsplitsing

42.1

Totaal

Aanval 36.7
Verdediging 53.6
Vorm 33.8
Consistentie 50.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

91.0 vs 45.0

Tegenstanderkwaliteit

63.6 vs 47.4

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Köln logo Köln
V
Heidenheim (62%)
G
Union Berlin (57%)
V
Leverkusen (65%)
G
St. Pauli (55%)
W
Bremen (62%)
G
Frankfurt (67%)
G
M'gladbach (63%)
G
Hamburg (63%)
Varaždin logo Varaždin
G
Lokomotiva (44%)
V
Hajduk (58%)
V
Dinamo Zagreb (76%)
W
Rijeka (44%)
W
Osijek (46%)
W
Slaven (35%)
G
Gorica (44%)
V
Istra (46%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Heidenheim T
1 - 3 V
62%
Union Berlin U
2 - 2 G
57%
Leverkusen T
1 - 2 V
65%
St. Pauli U
1 - 1 G
55%
Bremen T
3 - 1 W
62%
Frankfurt U
2 - 2 G
67%
M'gladbach T
3 - 3 G
63%
Hamburg U
1 - 1 G
63%
Dortmund T
1 - 2 V
71%
Augsburg U
0 - 2 V
71%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lokomotiva T
1 - 1 G
44%
Hajduk U
1 - 3 V
58%
Dinamo Zagreb U
1 - 2 V
76%
Rijeka T
1 - 0 W
44%
Osijek U
2 - 0 W
46%
Slaven T
2 - 1 W
35%
Gorica T
1 - 1 G
44%
Istra U
1 - 2 V
46%
Vukovar T
2 - 0 W
32%
Lokomotiva U
1 - 1 G
49%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Köln heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 58.7) vergeleken met Varaždin (SoS: 34.6). Dit betekent dat de statistieken van Köln meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Köln op gemiddeld 1.5 en Varaždin op 1.3 doelpunten per wedstrijd.

Varaždin heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.9 van Köln.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Köln

Köln

VS
Varaždin

Varaždin

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie