Sla naar inhoud
Vergelijken Kryvbas KR vs Slaven

Kryvbas KR vs Slaven Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Kryvbas KR vs Slaven: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Kryvbas KR Kryvbas KR Thuisteam
Slaven Slaven Uitteam
Kryvbas KR
61.9
W W G V W W V W V G

Laatste 10 Wedstrijden

Slaven
31.9
W V G V G V V G V G

Gewonnen Categorieën

12

Kryvbas KR

2

Gelijkspel

1

Slaven

Prestatieradar

Kryvbas KR
Slaven

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

10%

1W, 4G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+2

+2

-7

-7

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
G. Mendoza (4 doelpunten)
M. Dabro (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 13 / 2e Helft: 6
1e Helft: 6 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
72.8

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.3

35.1

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 48.8

Record vs Topteams
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.78

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.88

1.04

Werkelijk: 1.2 | Versch: +0.16

Aangepaste Sterktewaarde
61.9

Aanval: 77.8, Verdediging: 53.2, Vorm: 61.4

31.9

Aanval: 34.0, Verdediging: 31.2, Vorm: 8.5

Analyse van Doelpunttiming

4

0-15'

1
3

16-30'

4

31-45'

5
3

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

1
Kryvbas KR
Slaven
Kryvbas KR

Sterkte-uitsplitsing

61.9

Totaal

Aanval 77.8
Verdediging 53.2
Vorm 61.4
Consistentie 45.7
Slaven

Sterkte-uitsplitsing

31.9

Totaal

Aanval 34.0
Verdediging 31.2
Vorm 8.5
Consistentie 75.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

98.0 vs 45.0

Tegenstanderkwaliteit

67.3 vs 48.8

Record tegen Topteams

40% vs 0%
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
W
Veres Rivne (67%)
W
Karpaty Lviv (81%)
G
SK Poltava (50%)
V
Dynamo Kyiv (78%)
W
Rukh Vynnyky (44%)
W
Kudrivka (60%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
W
Epitsentr (74%)
Slaven logo Slaven
W
Gorica (44%)
V
Istra (46%)
G
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
G
Hajduk (53%)
V
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
G
Osijek (40%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Veres Rivne U
3 - 1 W
67%
Karpaty Lviv T
1 - 0 W
81%
SK Poltava U
3 - 3 G
50%
Dynamo Kyiv T
5 - 6 V
78%
Rukh Vynnyky T
3 - 0 W
44%
Kudrivka U
2 - 1 W
60%
LNZ Cherkasy T
0 - 3 V
74%
Epitsentr T
2 - 1 W
74%
Polissya U
0 - 2 V
82%
Obolon U
0 - 0 G
63%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Gorica T
1 - 0 W
44%
Istra U
1 - 3 V
46%
Vukovar T
2 - 2 G
32%
Lokomotiva U
1 - 2 V
49%
Hajduk T
2 - 2 G
53%
Varaždin U
1 - 2 V
54%
Rijeka T
0 - 2 V
44%
Osijek T
0 - 0 G
40%
Dinamo Zagreb U
2 - 4 V
76%
Gorica U
2 - 2 G
50%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Kryvbas KR heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 72.8) vergeleken met Slaven (SoS: 35.1). Dit betekent dat de statistieken van Kryvbas KR meer gewicht hebben.

Kryvbas KR heeft het aanvallende voordeel met 1.9 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Slaven, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Kryvbas KR op 1.7 en Slaven op 1.9 tegendoelpunten per wedstrijd.

Kryvbas KR heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.3 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Kryvbas KR de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (77.8), verdediging (53.2) en vorm (61.4) laat weinig ruimte voor twijfel. Slaven heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Kryvbas KR

Kryvbas KR

VS
Slaven

Slaven

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie