Sla naar inhoud
Vergelijken Kudrivka vs Antalyaspor

Kudrivka vs Antalyaspor Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Kudrivka vs Antalyaspor: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Kudrivka Kudrivka Thuisteam
Antalyaspor Antalyaspor Uitteam
Kudrivka
38.7
V G V V V V V G G W

Laatste 10 Wedstrijden

Antalyaspor
33.5
V G V V V W G V V G

Gewonnen Categorieën

5

Kudrivka

4

Gelijkspel

6

Antalyaspor

Prestatieradar

Kudrivka
Antalyaspor

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 3G, 6V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
0.6

6 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-6

-6

-9

-9

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
20%

2 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
O. Kozak (2 doelpunten)
S. van de Streek (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 0 / 2e Helft: 6
1e Helft: 3 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
0%

0W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
64.7

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 72.8

50.5

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.0

Record vs Topteams
0%

0W / 7 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.73

Werkelijk: 0.6 | Versch: -0.13

1.08

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.08

Aangepaste Sterktewaarde
38.7

Aanval: 22.9, Verdediging: 68.8, Vorm: 11.5

33.5

Aanval: 33.5, Verdediging: 36.9, Vorm: 10.0

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

16-30'

1

31-45'

1
1

46-60'

3
2

61-75'

2
3

76-90+'

3
Kudrivka
Antalyaspor
Kudrivka

Sterkte-uitsplitsing

38.7

Totaal

Aanval 22.9
Verdediging 68.8
Vorm 11.5
Consistentie 74.8
Antalyaspor

Sterkte-uitsplitsing

33.5

Totaal

Aanval 33.5
Verdediging 36.9
Vorm 10.0
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

98.0 vs 72.0

Tegenstanderkwaliteit

72.8 vs 62.0

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Kudrivka logo Kudrivka
V
Kolos (83%)
G
Obolon (63%)
V
Shakhtar D (78%)
V
Metalist 1925 (79%)
V
Kryvbas KR (71%)
V
Epitsentr (79%)
V
Polissya (77%)
G
Veres Rivne (62%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
V
Galatasaray (69%)
G
Alanyaspor (56%)
V
Göztepe (64%)
V
Konyaspor (61%)
V
Beşiktaş (65%)
W
Eyüp (53%)
G
Başakşehir (71%)
V
Gaziantep (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Kolos U
0 - 1 V
83%
Obolon U
1 - 1 G
63%
Shakhtar D T
1 - 3 V
78%
Metalist 1925 U
0 - 1 V
79%
Kryvbas KR T
1 - 2 V
71%
Epitsentr U
0 - 1 V
79%
Polissya T
0 - 2 V
77%
Veres Rivne T
0 - 0 G
62%
Karpaty Lviv U
1 - 1 G
86%
SK Poltava U
2 - 0 W
50%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Galatasaray U
2 - 4 V
69%
Alanyaspor T
0 - 0 G
56%
Göztepe U
0 - 2 V
64%
Konyaspor T
0 - 2 V
61%
Beşiktaş U
2 - 4 V
65%
Eyüp T
3 - 0 W
53%
Başakşehir U
0 - 0 G
71%
Gaziantep T
1 - 4 V
49%
Rize U
0 - 1 V
64%
Fenerbahçe T
2 - 2 G
68%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Kudrivka heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 64.7) vergeleken met Antalyaspor (SoS: 50.5). Dit betekent dat de statistieken van Kudrivka meer gewicht hebben.

Antalyaspor heeft het aanvallende voordeel met 1.0 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.6 van Kudrivka, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Kudrivka heeft het defensieve voordeel, met 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.9 van Antalyaspor.

Kudrivka heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 7 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.3 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Kudrivka heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.2 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Kudrivka

Kudrivka

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie