Sla naar inhoud
Vergelijken Larissa vs Panserraikos

Larissa vs Panserraikos Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Larissa vs Panserraikos: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Larissa Larissa Thuisteam
Panserraikos Panserraikos Uitteam
Larissa
37.4
G G G V G V V V G G

Laatste 10 Wedstrijden

Panserraikos
42.7
V V G W V W G W G G

Gewonnen Categorieën

5

Larissa

3

Gelijkspel

7

Panserraikos

Prestatieradar

Larissa
Panserraikos

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
0%

0W, 6G, 4V

30%

3W, 4G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-5

-5

-3

-3

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
Ľ. Tupta (3 doelpunten)
M. Tsaousis (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 1 / 2e Helft: 8
1e Helft: 5 / 2e Helft: 3
Thuiswinst
0%

0W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
55.2

Competitiemoeilijkheid: 56.0, Tegenstanderkwaliteit: 54.6

53.6

Competitiemoeilijkheid: 56.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.0

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.95

Werkelijk: 0.9 | Versch: -0.05

0.81

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.01

Aangepaste Sterktewaarde
37.4

Aanval: 31.6, Verdediging: 56.1, Vorm: 0.0

42.7

Aanval: 27.6, Verdediging: 65.6, Vorm: 31.1

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

16-30'

3
1

31-45'

2
4

46-60'

2

61-75'

4

76-90+'

1
Larissa
Panserraikos
Larissa

Sterkte-uitsplitsing

37.4

Totaal

Aanval 31.6
Verdediging 56.1
Vorm 0.0
Consistentie 92.8
Panserraikos

Sterkte-uitsplitsing

42.7

Totaal

Aanval 27.6
Verdediging 65.6
Vorm 31.1
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

56.0 vs 56.0

Tegenstanderkwaliteit

54.6 vs 52.0

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Larissa logo Larissa
G
Panaitolikos (53%)
G
Asteras (56%)
G
Panserraikos (54%)
V
Panserraikos (49%)
G
Kifisia (49%)
V
Atromitos (59%)
V
Panaitolikos (48%)
V
Asteras (61%)
Panserraikos logo Panserraikos
V
Asteras (61%)
V
Kifisia (49%)
G
Larissa (41%)
W
Larissa (46%)
V
Atromitos (54%)
W
Panaitolikos (53%)
G
Asteras (56%)
W
Kifisia (54%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Panaitolikos U
1 - 1 G
53%
Asteras T
1 - 1 G
56%
Panserraikos U
1 - 1 G
54%
Panserraikos T
0 - 1 V
49%
Kifisia T
1 - 1 G
49%
Atromitos U
2 - 3 V
59%
Panaitolikos T
1 - 2 V
48%
Asteras U
1 - 3 V
61%
Olympiakos U
0 - 0 G
61%
Asteras T
1 - 1 G
56%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Asteras U
0 - 1 V
61%
Kifisia T
1 - 2 V
49%
Larissa T
1 - 1 G
41%
Larissa U
1 - 0 W
46%
Atromitos T
0 - 4 V
54%
Panaitolikos U
3 - 2 W
53%
Asteras T
0 - 0 G
56%
Kifisia U
2 - 1 W
54%
Panaitolikos U
0 - 0 G
53%
Aris T
0 - 0 G
53%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 55.2 vs 53.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Larissa op gemiddeld 0.9 en Panserraikos op 0.8 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Larissa op 1.4 en Panserraikos op 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

Larissa heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Panserraikos heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Panserraikos is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.1 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Panserraikos heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.3 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Deze teams hebben elkaar 2 keer getroffen in hun recente wedstrijden. Deze twee teams speelden 1-1 gelijk in de Greek Super League (2026-05-02). Aangezien de vorige wedstrijd gelijk eindigde, heeft geen van beide teams een psychologisch voordeel. In hun recente Greek Super League-wedstrijd (2026-04-26) won Panserraikos met 0-1 van Larissa. Opvallend is dat Panserraikos dit resultaat uit behaalde — winnen bij Larissa toont echte kwaliteit. De krappe 0-1 uitslag toont hoe spannend deze ontmoetingen zijn. Larissa zal op revanche zinnen na deze nederlaag. Panserraikos draagt een psychologisch voordeel mee van deze recente overwinning.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Larissa

Larissa

VS
Panserraikos

Panserraikos

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie