Sla naar inhoud
Vergelijken Larissa vs Red Star

Larissa vs Red Star Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Larissa vs Red Star: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Larissa Larissa Thuisteam
Red Star Red Star Uitteam
Larissa
37.4
G G G V G V V V G G

Laatste 10 Wedstrijden

Red Star
76.7
V W W G W W W W W W

Gewonnen Categorieën

2

Larissa

2

Gelijkspel

11

Red Star

Prestatieradar

Larissa
Red Star

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
0%

0W, 6G, 4V

80%

8W, 1G, 1V

Doelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

2.5

25 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-5

-5

+15

+15

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
30%

3 / 10 wedstrijden

90%

9 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
Ľ. Tupta (3 doelpunten)
A. Katai (7 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 1 / 2e Helft: 8
1e Helft: 17 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
0%

0W / 5 wedstrijden

83%

5W / 6 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

75%

3W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
55.2

Competitiemoeilijkheid: 56.0, Tegenstanderkwaliteit: 54.6

51.2

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 48.7

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.95

Werkelijk: 0.9 | Versch: -0.05

2.35

Werkelijk: 2.5 | Versch: +0.15

Aangepaste Sterktewaarde
37.4

Aanval: 31.6, Verdediging: 56.1, Vorm: 0.0

76.7

Aanval: 84.3, Verdediging: 67.5, Vorm: 81.0

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1

16-30'

7
1

31-45'

6
4

46-60'

5

61-75'

4
4

76-90+'

2
Larissa
Red Star
Larissa

Sterkte-uitsplitsing

37.4

Totaal

Aanval 31.6
Verdediging 56.1
Vorm 0.0
Consistentie 92.8
Red Star

Sterkte-uitsplitsing

76.7

Totaal

Aanval 84.3
Verdediging 67.5
Vorm 81.0
Consistentie 68.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

56.0 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

54.6 vs 48.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Larissa logo Larissa
G
Panaitolikos (53%)
G
Asteras (56%)
G
Panserraikos (54%)
V
Panserraikos (49%)
G
Kifisia (49%)
V
Atromitos (59%)
V
Panaitolikos (48%)
V
Asteras (61%)
Red Star logo Red Star
V
Novi Pazar (41%)
W
Čukarički (50%)
W
Partizan (52%)
G
Železničar P (62%)
W
Vojvodina (63%)
W
Spartak (28%)
W
Radnik (55%)
W
Radnički Niš (44%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Panaitolikos U
1 - 1 G
53%
Asteras T
1 - 1 G
56%
Panserraikos U
1 - 1 G
54%
Panserraikos T
0 - 1 V
49%
Kifisia T
1 - 1 G
49%
Atromitos U
2 - 3 V
59%
Panaitolikos T
1 - 2 V
48%
Asteras U
1 - 3 V
61%
Olympiakos U
0 - 0 G
61%
Asteras T
1 - 1 G
56%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Novi Pazar T
1 - 2 V
41%
Čukarički U
2 - 1 W
50%
Partizan T
3 - 0 W
52%
Železničar P U
2 - 2 G
62%
Vojvodina T
4 - 1 W
63%
Spartak T
3 - 2 W
28%
Radnik U
2 - 1 W
55%
Radnički Niš T
2 - 0 W
44%
FK IMT U
2 - 1 W
63%
Napredak T
4 - 0 W
29%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 55.2 vs 51.2), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

De aanval van Red Star is van een ander niveau, met gemiddeld 2.5 doelpunten per wedstrijd en A. Katai als topscorer met 7 goals. Larissa scoort slechts 0.9 per wedstrijd.

Red Star heeft het defensieve voordeel, met 1.0 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.4 van Larissa.

Larissa heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Red Star heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Red Star, met een thuiswinstpercentage van 83%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Red Star is een sterk uitteam met 75% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Red Star de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (84.3), verdediging (67.5) en vorm (81.0) laat weinig ruimte voor twijfel. Larissa heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Larissa

Larissa

VS
Red Star

Red Star

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie