Sla naar inhoud
Vergelijken Lausanne vs GC Zürich

Lausanne vs GC Zürich Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Lausanne vs GC Zürich: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Lausanne Lausanne Thuisteam
GC Zürich GC Zürich Uitteam
Lausanne
33.3
V V V W V W V V W W

Laatste 10 Wedstrijden

GC Zürich
27.9
W V V V W V V V V V

Gewonnen Categorieën

9

Lausanne

5

Gelijkspel

1

GC Zürich

Prestatieradar

Lausanne
GC Zürich

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 0G, 6V

20%

2W, 0G, 8V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.0

20 / 10 wedstrijden

2.6

26 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

-16

-16

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
80%

8 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
Omar Janneh (3 doelpunten)
D. Abels (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 5
1e Helft: 5 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
36.8

Competitiemoeilijkheid: 49.0, Tegenstanderkwaliteit: 49.0

50.4

Competitiemoeilijkheid: 49.0, Tegenstanderkwaliteit: 51.3

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.05

Werkelijk: 1.2 | Versch: +0.15

1.0

Werkelijk: 1.0 | Versch: 0.0

Aangepaste Sterktewaarde
33.3

Aanval: 34.7, Verdediging: 28.9, Vorm: 34.7

27.9

Aanval: 33.5, Verdediging: 13.4, Vorm: 20.1

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1
3

16-30'

2
2

31-45'

2
3

46-60'

1
2

61-75'

3
1

76-90+'

1
Lausanne
GC Zürich
Lausanne

Sterkte-uitsplitsing

33.3

Totaal

Aanval 34.7
Verdediging 28.9
Vorm 34.7
Consistentie 35.2
GC Zürich

Sterkte-uitsplitsing

27.9

Totaal

Aanval 33.5
Verdediging 13.4
Vorm 20.1
Consistentie 56.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

49.0 vs 49.0

Tegenstanderkwaliteit

49.0 vs 51.3

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Lausanne logo Lausanne
V
Servette (70%)
V
Winterthur (46%)
V
Luzern (56%)
W
Zürich (37%)
V
Sion (66%)
W
Winterthur (38%)
V
Luzern (57%)
V
Young Boys (50%)
GC Zürich logo GC Zürich
W
Winterthur (42%)
V
Zürich (42%)
V
Servette (65%)
V
Luzern (56%)
W
Winterthur (42%)
V
Sion (62%)
V
Servette (66%)
V
Thun (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Servette U
0 - 2 V
70%
Winterthur U
1 - 2 V
46%
Luzern T
1 - 3 V
56%
Zürich T
3 - 0 W
37%
Sion U
0 - 3 V
66%
Winterthur T
2 - 1 W
38%
Luzern U
0 - 4 V
57%
Young Boys T
0 - 2 V
50%
GC Zürich U
3 - 2 W
32%
Zürich U
2 - 1 W
38%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Winterthur T
3 - 2 W
42%
Zürich U
1 - 2 V
42%
Servette T
0 - 2 V
65%
Luzern T
1 - 2 V
56%
Winterthur U
2 - 0 W
42%
Sion T
0 - 4 V
62%
Servette U
0 - 5 V
66%
Thun U
1 - 5 V
49%
Lausanne T
2 - 3 V
38%
Basel U
0 - 1 V
51%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

GC Zürich heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 50.4) vergeleken met Lausanne (SoS: 36.8). Dit betekent dat de statistieken van GC Zürich meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Lausanne op gemiddeld 1.2 en GC Zürich op 1.0 doelpunten per wedstrijd.

Lausanne heeft het defensieve voordeel, met 2.0 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.6 van GC Zürich.

GC Zürich heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.4 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Lausanne heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.4 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

In hun recente Brack Super League-wedstrijd (2026-03-08) won Lausanne met 2-3 van GC Zürich. Opvallend is dat Lausanne dit resultaat uit behaalde — winnen bij GC Zürich toont echte kwaliteit. De krappe 2-3 uitslag toont hoe spannend deze ontmoetingen zijn. GC Zürich zal op revanche zinnen na deze nederlaag. Lausanne draagt een psychologisch voordeel mee van deze recente overwinning.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Lausanne

Lausanne

VS
GC Zürich

GC Zürich

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie