Sla naar inhoud
Vergelijken Lausanne vs Verona

Lausanne vs Verona Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Lausanne vs Verona: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Lausanne Lausanne Thuisteam
Verona Verona Uitteam
Lausanne
33.3
V V V W V W V V W W

Laatste 10 Wedstrijden

Verona
36.4
V G G V V V V V W V

Gewonnen Categorieën

7

Lausanne

4

Gelijkspel

4

Verona

Prestatieradar

Lausanne
Verona

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 0G, 6V

10%

1W, 2G, 7V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

0.5

5 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.0

20 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

-7

-7

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
80%

8 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
Omar Janneh (3 doelpunten)
K. Bowie (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 5
1e Helft: 2 / 2e Helft: 3
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

0%

0W / 6 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
36.8

Competitiemoeilijkheid: 49.0, Tegenstanderkwaliteit: 49.0

59.7

Competitiemoeilijkheid: 90.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.7

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.05

Werkelijk: 1.2 | Versch: +0.15

0.62

Werkelijk: 0.5 | Versch: -0.12

Aangepaste Sterktewaarde
33.3

Aanval: 34.7, Verdediging: 28.9, Vorm: 34.7

36.4

Aanval: 18.3, Verdediging: 65.8, Vorm: 11.0

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

3

16-30'

2

31-45'

2
3

46-60'

2
2

61-75'

1
1

76-90+'

Lausanne
Verona
Lausanne

Sterkte-uitsplitsing

33.3

Totaal

Aanval 34.7
Verdediging 28.9
Vorm 34.7
Consistentie 35.2
Verona

Sterkte-uitsplitsing

36.4

Totaal

Aanval 18.3
Verdediging 65.8
Vorm 11.0
Consistentie 74.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

49.0 vs 90.0

Tegenstanderkwaliteit

49.0 vs 67.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Lausanne logo Lausanne
V
Servette (70%)
V
Winterthur (46%)
V
Luzern (56%)
W
Zürich (37%)
V
Sion (66%)
W
Winterthur (38%)
V
Luzern (57%)
V
Young Boys (50%)
Verona logo Verona
V
Como (71%)
G
Juventus (85%)
G
Lecce (53%)
V
AC Milan (60%)
V
Torino (74%)
V
Fiorentina (66%)
V
Atalanta (69%)
V
Genoa (62%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Servette U
0 - 2 V
70%
Winterthur U
1 - 2 V
46%
Luzern T
1 - 3 V
56%
Zürich T
3 - 0 W
37%
Sion U
0 - 3 V
66%
Winterthur T
2 - 1 W
38%
Luzern U
0 - 4 V
57%
Young Boys T
0 - 2 V
50%
GC Zürich U
3 - 2 W
32%
Zürich U
2 - 1 W
38%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Como T
0 - 1 V
71%
Juventus U
1 - 1 G
85%
Lecce T
0 - 0 G
53%
AC Milan T
0 - 1 V
60%
Torino U
1 - 2 V
74%
Fiorentina T
0 - 1 V
66%
Atalanta U
0 - 1 V
69%
Genoa T
0 - 2 V
62%
Bologna U
2 - 1 W
63%
Napoli T
1 - 2 V
74%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Verona heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 59.7) vergeleken met Lausanne (SoS: 36.8). Dit betekent dat de statistieken van Verona meer gewicht hebben.

Lausanne heeft het aanvallende voordeel met 1.2 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.5 van Verona, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Verona ver superieur, met slechts 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd en 1 clean sheets, terwijl Lausanne er 2.0 per wedstrijd incasseert.

Verona heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Lausanne

Lausanne

VS
Verona

Verona

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie