Sla naar inhoud
Vergelijken Levadiakos vs Lens

Levadiakos vs Lens Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Levadiakos vs Lens: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Levadiakos Levadiakos Thuisteam
Lens Lens Uitteam
Levadiakos
39.5
W W V G W V V V V G

Laatste 10 Wedstrijden

Lens
58.8
W G G W W V W V W G

Gewonnen Categorieën

3

Levadiakos

2

Gelijkspel

10

Lens

Prestatieradar

Levadiakos
Lens

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 2G, 5V

50%

5W, 3G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

2.3

23 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-6

-6

+8

+8

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
F. Pedrozo (3 doelpunten)
F. Thauvin (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 3 / 2e Helft: 8
1e Helft: 9 / 2e Helft: 14
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

100%

5W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.0

Competitiemoeilijkheid: 56.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.7

50.7

Competitiemoeilijkheid: 77.8, Tegenstanderkwaliteit: 56.0

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.21

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.11

2.54

Werkelijk: 2.3 | Versch: -0.24

Aangepaste Sterktewaarde
39.5

Aanval: 38.1, Verdediging: 45.1, Vorm: 31.2

58.8

Aanval: 77.2, Verdediging: 50.4, Vorm: 50.4

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

2
1

16-30'

3
2

31-45'

3
3

46-60'

7
3

61-75'

5
2

76-90+'

3
Levadiakos
Lens
Levadiakos

Sterkte-uitsplitsing

39.5

Totaal

Aanval 38.1
Verdediging 45.1
Vorm 31.2
Consistentie 49.3
Lens

Sterkte-uitsplitsing

58.8

Totaal

Aanval 77.2
Verdediging 50.4
Vorm 50.4
Consistentie 53.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

56.0 vs 77.8

Tegenstanderkwaliteit

52.7 vs 56.0

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Levadiakos logo Levadiakos
W
Volos (44%)
W
Volos (39%)
V
OFI (49%)
G
Aris (53%)
W
Atromitos (54%)
V
PAOK (59%)
V
Panathinaikos (52%)
V
Kifisia (54%)
Lens logo Lens
W
Nantes (51%)
G
Nice (60%)
G
Brest (61%)
W
Toulouse (40%)
W
Toulouse (57%)
V
Lille (78%)
W
Angers (47%)
V
Lorient (69%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Volos U
3 - 0 W
44%
Volos T
5 - 2 W
39%
OFI U
0 - 2 V
49%
Aris T
1 - 1 G
53%
Atromitos T
1 - 0 W
54%
PAOK U
0 - 3 V
59%
Panathinaikos T
1 - 4 V
52%
Kifisia U
0 - 1 V
54%
AEK Athens U
0 - 4 V
67%
Olympiakos T
0 - 0 G
56%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Nantes T
1 - 0 W
51%
Nice U
1 - 1 G
60%
Brest U
3 - 3 G
61%
Toulouse T
4 - 1 W
40%
Toulouse T
3 - 2 W
57%
Lille U
0 - 3 V
78%
Angers T
5 - 1 W
47%
Lorient U
1 - 2 V
69%
Metz T
3 - 0 W
43%
Lyon U
2 - 2 G
54%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 54.0 vs 50.7), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

De aanval van Lens is van een ander niveau, met gemiddeld 2.3 doelpunten per wedstrijd en F. Thauvin als topscorer met 5 goals. Levadiakos scoort slechts 1.1 per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Levadiakos op 1.7 en Lens op 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd.

Levadiakos heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Lens, met een thuiswinstpercentage van 100%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.3 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Lens komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (58.8 vs 39.5) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Levadiakos

Levadiakos

VS
Lens

Lens

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie