Sla naar inhoud
Vergelijken Levante vs Young Boys

Levante vs Young Boys Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Levante vs Young Boys: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Levante Levante Thuisteam
Young Boys Young Boys Uitteam
Levante
55.7
W W V G W W V W G G

Laatste 10 Wedstrijden

Young Boys
52.2
W V V G G G W V W W

Gewonnen Categorieën

6

Levante

4

Gelijkspel

5

Young Boys

Prestatieradar

Levante
Young Boys

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 3G, 2V

40%

4W, 3G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

+6

+6

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
Carlos Espí (6 doelpunten)
A. Sanches (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 9
1e Helft: 4 / 2e Helft: 13
Thuiswinst
80%

4W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
59.6

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 64.0

49.6

Competitiemoeilijkheid: 48.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.7

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.0

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.4

1.49

Werkelijk: 1.7 | Versch: +0.21

Aangepaste Sterktewaarde
55.7

Aanval: 58.5, Verdediging: 54.8, Vorm: 54.8

52.2

Aanval: 56.4, Verdediging: 63.1, Vorm: 39.8

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2
1

16-30'

1
5

31-45'

1
4

46-60'

3
1

61-75'

5
4

76-90+'

5
Levante
Young Boys
Levante

Sterkte-uitsplitsing

55.7

Totaal

Aanval 58.5
Verdediging 54.8
Vorm 54.8
Consistentie 53.2
Young Boys

Sterkte-uitsplitsing

52.2

Totaal

Aanval 56.4
Verdediging 63.1
Vorm 39.8
Consistentie 50.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 48.0

Tegenstanderkwaliteit

64.0 vs 50.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Levante logo Levante
W
Celta Vigo (59%)
W
Osasuna (58%)
V
Villarreal (78%)
G
Espanyol (55%)
W
Sevilla (58%)
W
Getafe (67%)
V
Real Sociedad (66%)
W
Oviedo (61%)
Young Boys logo Young Boys
W
Basel (50%)
V
Lugano (59%)
V
St.Gallen (59%)
G
Servette (61%)
G
Basel (51%)
G
Lugano (50%)
W
Lausanne (43%)
V
Thun (44%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Celta Vigo U
3 - 2 W
59%
Osasuna T
3 - 2 W
58%
Villarreal U
1 - 5 V
78%
Espanyol U
0 - 0 G
55%
Sevilla T
2 - 0 W
58%
Getafe T
1 - 0 W
67%
Real Sociedad U
0 - 2 V
66%
Oviedo T
4 - 2 W
61%
Rayo U
1 - 1 G
79%
Girona T
1 - 1 G
59%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Basel T
3 - 0 W
50%
Lugano U
0 - 1 V
59%
St.Gallen T
1 - 2 V
59%
Servette T
1 - 1 G
61%
Basel U
3 - 3 G
51%
Lugano T
1 - 1 G
50%
Lausanne U
2 - 0 W
43%
Thun T
1 - 2 V
44%
Luzern U
2 - 1 W
57%
Zürich T
3 - 0 W
33%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 59.6 vs 49.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Levante op gemiddeld 1.6 en Young Boys op 1.7 doelpunten per wedstrijd.

Young Boys heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.5 van Levante.

Young Boys heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Levante, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Levante

Levante

VS
Young Boys

Young Boys

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie