Sla naar inhoud
Vergelijken Lorient vs Dinamo Zagreb

Lorient vs Dinamo Zagreb Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Lorient vs Dinamo Zagreb: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Lorient Lorient Thuisteam
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Uitteam
Lorient
51.4
W G V W V G V W G G

Laatste 10 Wedstrijden

Dinamo Zagreb
85.4
W W W W G W W W W W

Gewonnen Categorieën

2

Lorient

1

Gelijkspel

12

Dinamo Zagreb

Prestatieradar

Lorient
Dinamo Zagreb

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 4G, 3V

90%

9W, 1G, 0V

Doelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

3.3

33 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+3

+3

+25

+25

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
B. Dieng (4 doelpunten)
D. Beljo (16 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 9
1e Helft: 15 / 2e Helft: 18
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

80%

4W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

100%

5W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
60.2

Competitiemoeilijkheid: 81.9, Tegenstanderkwaliteit: 64.0

45.6

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 46.0

Record vs Topteams
20%

1W / 5 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.78

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.38

2.86

Werkelijk: 3.3 | Versch: +0.44

Aangepaste Sterktewaarde
51.4

Aanval: 51.4, Verdediging: 69.8, Vorm: 33.1

85.4

Aanval: 95.6, Verdediging: 70.1, Vorm: 86.0

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

5
4

16-30'

4

31-45'

6
3

46-60'

3
1

61-75'

9
5

76-90+'

6
Lorient
Dinamo Zagreb
Lorient

Sterkte-uitsplitsing

51.4

Totaal

Aanval 51.4
Verdediging 69.8
Vorm 33.1
Consistentie 57.7
Dinamo Zagreb

Sterkte-uitsplitsing

85.4

Totaal

Aanval 95.6
Verdediging 70.1
Vorm 86.0
Consistentie 89.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

81.9 vs 45.0

Tegenstanderkwaliteit

64.0 vs 46.0

Record tegen Topteams

20% vs 0%
Lorient logo Lorient
W
Metz (48%)
G
Paris SG (84%)
V
Strasbourg (55%)
W
Marseille (61%)
V
Lyon (70%)
G
Paris FC (72%)
V
Toulouse (62%)
W
Lens (71%)
Dinamo Zagreb logo Dinamo Zagreb
W
Hajduk (53%)
W
Gorica (50%)
W
Varaždin (48%)
W
Istra (46%)
G
Rijeka (44%)
W
Vukovar (37%)
W
Osijek (40%)
W
Lokomotiva (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Metz U
4 - 0 W
48%
Paris SG U
2 - 2 G
84%
Strasbourg T
2 - 3 V
55%
Marseille T
2 - 0 W
61%
Lyon U
0 - 2 V
70%
Paris FC T
1 - 1 G
72%
Toulouse U
0 - 1 V
62%
Lens T
2 - 1 W
71%
Lille U
1 - 1 G
78%
Nice T
0 - 0 G
39%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Hajduk T
2 - 0 W
53%
Gorica U
2 - 1 W
50%
Varaždin T
2 - 1 W
48%
Istra U
2 - 0 W
46%
Rijeka T
2 - 2 G
44%
Vukovar U
4 - 1 W
37%
Osijek T
7 - 0 W
40%
Lokomotiva U
5 - 0 W
49%
Slaven T
4 - 2 W
35%
Hajduk U
3 - 1 W
58%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Lorient heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 60.2) vergeleken met Dinamo Zagreb (SoS: 45.6). Dit betekent dat de statistieken van Lorient meer gewicht hebben.

De aanval van Dinamo Zagreb is van een ander niveau, met gemiddeld 3.3 doelpunten per wedstrijd en D. Beljo als topscorer met 16 goals. Lorient scoort slechts 1.4 per wedstrijd.

Dinamo Zagreb heeft het defensieve voordeel, met 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Lorient.

Lorient heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 5 wedstrijden gewonnen.

Dinamo Zagreb heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Dinamo Zagreb, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Dinamo Zagreb is een sterk uitteam met 100% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.3 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Dinamo Zagreb de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (95.6), verdediging (70.1) en vorm (86.0) laat weinig ruimte voor twijfel. Lorient heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Lorient

Lorient

VS
Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie