Sla naar inhoud
Vergelijken Mainz 05 vs St. Pauli

Mainz 05 vs St. Pauli Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Mainz 05 vs St. Pauli: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Mainz 05 Mainz 05 Thuisteam
St. Pauli St. Pauli Uitteam
Mainz 05
55.4
V W V G V V W W W W

Laatste 10 Wedstrijden

St. Pauli
34.7
V V V G V G V V G W

Gewonnen Categorieën

13

Mainz 05

2

Gelijkspel

0

St. Pauli

Prestatieradar

Mainz 05
St. Pauli

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 1G, 4V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

0.6

6 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-1

-1

-11

-11

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
P. Tietz (3 doelpunten)
Mathias Pereira Lage (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 9 / 2e Helft: 6
1e Helft: 3 / 2e Helft: 3
Thuiswinst
50%

3W / 6 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Uitwinst
50%

2W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
69.0

Competitiemoeilijkheid: 87.1, Tegenstanderkwaliteit: 61.8

68.4

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.8

Record vs Topteams
50%

1W / 2 wedstrijden

33%

1W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.84

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.34

0.82

Werkelijk: 0.6 | Versch: -0.22

Aangepaste Sterktewaarde
55.4

Aanval: 59.5, Verdediging: 55.5, Vorm: 59.5

34.7

Aanval: 23.7, Verdediging: 51.3, Vorm: 11.8

Analyse van Doelpunttiming

5

0-15'

2

16-30'

2
1

31-45'

3

46-60'

1

61-75'

1
4

76-90+'

2
Mainz 05
St. Pauli
Mainz 05

Sterkte-uitsplitsing

55.4

Totaal

Aanval 59.5
Verdediging 55.5
Vorm 59.5
Consistentie 38.8
St. Pauli

Sterkte-uitsplitsing

34.7

Totaal

Aanval 23.7
Verdediging 51.3
Vorm 11.8
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

87.1 vs 91.0

Tegenstanderkwaliteit

61.8 vs 67.8

Record tegen Topteams

50% vs 33%
Mainz 05 logo Mainz 05
V
Union Berlin (52%)
W
St. Pauli (55%)
V
Bayern Munich (81%)
G
M'gladbach (68%)
V
Strasbourg (57%)
V
Freiburg (67%)
W
Strasbourg (52%)
W
Hoffenheim (70%)
St. Pauli logo St. Pauli
V
Leipzig (84%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Heidenheim (67%)
G
Köln (57%)
V
Bayern Munich (81%)
G
Union Berlin (57%)
V
Freiburg (67%)
V
M'gladbach (68%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Union Berlin T
1 - 3 V
52%
St. Pauli U
2 - 1 W
55%
Bayern Munich T
3 - 4 V
81%
M'gladbach U
1 - 1 G
68%
Strasbourg U
0 - 4 V
57%
Freiburg T
0 - 1 V
67%
Strasbourg T
2 - 0 W
52%
Hoffenheim U
2 - 1 W
70%
Frankfurt T
2 - 1 W
62%
Olomouc T
2 - 0 W
54%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Leipzig U
1 - 2 V
84%
Mainz 05 T
1 - 2 V
65%
Heidenheim U
0 - 2 V
67%
Köln T
1 - 1 G
57%
Bayern Munich T
0 - 5 V
81%
Union Berlin U
1 - 1 G
57%
Freiburg T
1 - 2 V
67%
M'gladbach U
0 - 2 V
68%
Frankfurt T
0 - 0 G
62%
Hoffenheim U
1 - 0 W
70%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 69.0 vs 68.4), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Mainz 05 heeft het aanvallende voordeel met 1.5 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.6 van St. Pauli, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Mainz 05 op 1.6 en St. Pauli op 1.7 tegendoelpunten per wedstrijd.

St. Pauli heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Mainz 05 komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (55.4 vs 34.7) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

In de German Bundesliga (2026-05-03) versloeg Mainz 05 St. Pauli met 1-2. Opvallend is dat Mainz 05 dit resultaat uit behaalde — winnen bij St. Pauli toont echte kwaliteit. De krappe 1-2 uitslag toont hoe spannend deze ontmoetingen zijn. St. Pauli zal op revanche zinnen na deze nederlaag. Mainz 05 draagt een psychologisch voordeel mee van deze recente overwinning.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Mainz 05

Mainz 05

VS
St. Pauli

St. Pauli

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie