Sla naar inhoud
Vergelijken Mallorca vs Charleroi

Mallorca vs Charleroi Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Mallorca vs Charleroi: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Mallorca Mallorca Thuisteam
Charleroi Charleroi Uitteam
Mallorca
58.8
G W V G W W V W G V

Laatste 10 Wedstrijden

Charleroi
42.5
W W W G V W V V V G

Gewonnen Categorieën

9

Mallorca

4

Gelijkspel

2

Charleroi

Prestatieradar

Mallorca
Charleroi

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 3G, 3V

40%

4W, 2G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+3

+3

0

0

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
V. Muriqi (6 doelpunten)
A. Bernier (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 7
1e Helft: 4 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
50%

3W / 6 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
72.4

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 64.8

42.2

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 52.5

Record vs Topteams
50%

1W / 2 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.85

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.45

1.03

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.07

Aangepaste Sterktewaarde
58.8

Aanval: 57.1, Verdediging: 77.5, Vorm: 49.0

42.5

Aanval: 33.8, Verdediging: 58.4, Vorm: 36.9

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

2
1

16-30'

1
5

31-45'

1
3

46-60'

2
3

61-75'

4
2

76-90+'

1
Mallorca
Charleroi
Mallorca

Sterkte-uitsplitsing

58.8

Totaal

Aanval 57.1
Verdediging 77.5
Vorm 49.0
Consistentie 50.5
Charleroi

Sterkte-uitsplitsing

42.5

Totaal

Aanval 33.8
Verdediging 58.4
Vorm 36.9
Consistentie 44.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 59.5

Tegenstanderkwaliteit

64.8 vs 52.5

Record tegen Topteams

50% vs 0%
Mallorca logo Mallorca
G
Villarreal (73%)
W
Girona (64%)
V
Alavés (65%)
G
Valencia (67%)
W
Rayo (74%)
W
Real Madrid (65%)
V
Elche (66%)
W
Espanyol (50%)
Charleroi logo Charleroi
W
Antwerp (45%)
W
Genk (49%)
W
OHL (40%)
G
Genk (54%)
V
Standard (55%)
W
Antwerp (52%)
V
Westerlo (62%)
V
ZW (70%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Villarreal T
1 - 1 G
73%
Girona U
1 - 0 W
64%
Alavés U
1 - 2 V
65%
Valencia T
1 - 1 G
67%
Rayo T
3 - 0 W
74%
Real Madrid T
2 - 1 W
65%
Elche U
1 - 2 V
66%
Espanyol T
2 - 1 W
50%
Osasuna U
2 - 2 G
63%
Real Sociedad T
0 - 1 V
61%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Antwerp U
1 - 0 W
45%
Genk T
2 - 0 W
49%
OHL U
2 - 0 W
40%
Genk U
1 - 1 G
54%
Standard T
1 - 2 V
55%
Antwerp T
2 - 1 W
52%
Westerlo U
0 - 2 V
62%
ZW U
0 - 1 V
70%
OHL T
0 - 2 V
47%
Dender U
2 - 2 G
51%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Mallorca heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 72.4) vergeleken met Charleroi (SoS: 42.2). Dit betekent dat de statistieken van Mallorca meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Mallorca op gemiddeld 1.4 en Charleroi op 1.1 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Mallorca op 1.1 en Charleroi op 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.4 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Mallorca komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (58.8 vs 42.5) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Mallorca

Mallorca

VS
Charleroi

Charleroi

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie