Sla naar inhoud
Vergelijken Marseille vs Hajduk

Marseille vs Hajduk Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Marseille vs Hajduk: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Marseille Marseille Thuisteam
Hajduk Hajduk Uitteam
Marseille
45.3
W V G V W V V W W G

Laatste 10 Wedstrijden

Hajduk
48.5
V W G V G W W W W V

Gewonnen Categorieën

1

Marseille

5

Gelijkspel

9

Hajduk

Prestatieradar

Marseille
Hajduk

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 2G, 4V

50%

5W, 2G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-2

-2

+7

+7

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Greenwood (3 doelpunten)
M. Livaja (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 7
1e Helft: 10 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.7

Competitiemoeilijkheid: 81.9, Tegenstanderkwaliteit: 59.9

35.3

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 49.4

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.17

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.07

1.55

Werkelijk: 1.8 | Versch: +0.25

Aangepaste Sterktewaarde
45.3

Aanval: 38.0, Verdediging: 58.8, Vorm: 41.5

48.5

Aanval: 51.2, Verdediging: 54.0, Vorm: 42.6

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

2
1

16-30'

4
1

31-45'

3
3

46-60'

4
1

61-75'

2
3

76-90+'

3
Marseille
Hajduk
Marseille

Sterkte-uitsplitsing

45.3

Totaal

Aanval 38.0
Verdediging 58.8
Vorm 41.5
Consistentie 44.8
Hajduk

Sterkte-uitsplitsing

48.5

Totaal

Aanval 51.2
Verdediging 54.0
Vorm 42.6
Consistentie 45.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

81.9 vs 45.0

Tegenstanderkwaliteit

59.9 vs 49.4

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Marseille logo Marseille
W
Le Havre (58%)
V
Nantes (56%)
G
Nice (55%)
V
Lorient (69%)
W
Metz (43%)
V
Monaco (77%)
V
Lille (73%)
W
Auxerre (66%)
Hajduk logo Hajduk
V
Dinamo Zagreb (76%)
W
Varaždin (48%)
G
Rijeka (48%)
V
Osijek (40%)
G
Slaven (40%)
W
Gorica (44%)
W
Istra (46%)
W
Vukovar (37%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Le Havre U
1 - 0 W
58%
Nantes U
0 - 3 V
56%
Nice T
1 - 1 G
55%
Lorient U
0 - 2 V
69%
Metz T
3 - 1 W
43%
Monaco U
1 - 2 V
77%
Lille T
1 - 2 V
73%
Auxerre T
1 - 0 W
66%
Toulouse U
1 - 0 W
62%
Toulouse T
2 - 2 G
40%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Dinamo Zagreb U
0 - 2 V
76%
Varaždin T
3 - 1 W
48%
Rijeka U
0 - 0 G
48%
Osijek T
0 - 1 V
40%
Slaven U
2 - 2 G
40%
Gorica T
1 - 0 W
44%
Istra U
3 - 1 W
46%
Vukovar U
6 - 0 W
37%
Lokomotiva T
2 - 1 W
44%
Dinamo Zagreb T
1 - 3 V
71%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Marseille heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 53.7) vergeleken met Hajduk (SoS: 35.3). Dit betekent dat de statistieken van Marseille meer gewicht hebben.

Hajduk heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Marseille, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Marseille op 1.3 en Hajduk op 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Marseille

Marseille

VS
Hajduk

Hajduk

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie