Sla naar inhoud
Vergelijken Marseille vs Sparta Prague

Marseille vs Sparta Prague Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Marseille vs Sparta Prague: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Marseille Marseille Thuisteam
Sparta Prague Sparta Prague Uitteam
Marseille
45.3
W V G V W V V W W G

Laatste 10 Wedstrijden

Sparta Prague
47.6
G V W V W W W V W V

Gewonnen Categorieën

4

Marseille

3

Gelijkspel

8

Sparta Prague

Prestatieradar

Marseille
Sparta Prague

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 2G, 4V

50%

5W, 1G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-2

-2

+2

+2

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Greenwood (3 doelpunten)
J. Kuchta (6 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 7
1e Helft: 8 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

67%

4W / 6 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.7

Competitiemoeilijkheid: 81.9, Tegenstanderkwaliteit: 59.9

44.3

Competitiemoeilijkheid: 62.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.8

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.17

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.07

1.6

Werkelijk: 1.6 | Versch: 0.0

Aangepaste Sterktewaarde
45.3

Aanval: 38.0, Verdediging: 58.8, Vorm: 41.5

47.6

Aanval: 50.3, Verdediging: 50.3, Vorm: 47.1

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

4
3

46-60'

4
1

61-75'

3
3

76-90+'

2
Marseille
Sparta Prague
Marseille

Sterkte-uitsplitsing

45.3

Totaal

Aanval 38.0
Verdediging 58.8
Vorm 41.5
Consistentie 44.8
Sparta Prague

Sterkte-uitsplitsing

47.6

Totaal

Aanval 50.3
Verdediging 50.3
Vorm 47.1
Consistentie 38.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

81.9 vs 62.0

Tegenstanderkwaliteit

59.9 vs 55.8

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Marseille logo Marseille
W
Le Havre (58%)
V
Nantes (56%)
G
Nice (55%)
V
Lorient (69%)
W
Metz (43%)
V
Monaco (77%)
V
Lille (73%)
W
Auxerre (66%)
Sparta Prague logo Sparta Prague
G
Plzeň (59%)
V
Slavia Prague (74%)
W
Jablonec (44%)
V
Bohemians (58%)
W
Jablonec (44%)
W
Teplice (54%)
W
Karviná (43%)
V
AZ (66%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Le Havre U
1 - 0 W
58%
Nantes U
0 - 3 V
56%
Nice T
1 - 1 G
55%
Lorient U
0 - 2 V
69%
Metz T
3 - 1 W
43%
Monaco U
1 - 2 V
77%
Lille T
1 - 2 V
73%
Auxerre T
1 - 0 W
66%
Toulouse U
1 - 0 W
62%
Toulouse T
2 - 2 G
40%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Plzeň T
0 - 0 G
59%
Slavia Prague U
2 - 3 V
74%
Jablonec T
2 - 0 W
44%
Bohemians U
0 - 2 V
58%
Jablonec T
3 - 1 W
44%
Teplice U
1 - 0 W
54%
Karviná T
2 - 0 W
43%
AZ T
0 - 4 V
66%
Slovácko T
5 - 2 W
45%
AZ U
1 - 2 V
71%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.7 vs 44.3), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Sparta Prague heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Marseille, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Marseille op 1.3 en Sparta Prague op 1.4 tegendoelpunten per wedstrijd.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Marseille

Marseille

VS
Sparta Prague

Sparta Prague

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie