Sla naar inhoud
Vergelijken Metz vs AZ

Metz vs AZ Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Metz vs AZ: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Metz Metz Thuisteam
AZ AZ Uitteam
Metz
30.1
V V G V V G G V V V

Laatste 10 Wedstrijden

AZ
56.5
G G G G W V W V W W

Gewonnen Categorieën

2

Metz

3

Gelijkspel

10

AZ

Prestatieradar

Metz
AZ

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
0%

0W, 3G, 7V

40%

4W, 4G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.4

24 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-14

-14

+7

+7

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
G. Kvilitaia (2 doelpunten)
S. Mijnans (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 5
1e Helft: 9 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
0%

0W / 6 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
57.2

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.2

54.7

Competitiemoeilijkheid: 79.4, Tegenstanderkwaliteit: 65.5

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.27

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.27

1.92

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.12

Aangepaste Sterktewaarde
30.1

Aanval: 35.7, Verdediging: 21.4, Vorm: 0.0

56.5

Aanval: 62.8, Verdediging: 66.3, Vorm: 41.9

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

8
1

16-30'

2

31-45'

4

46-60'

2

61-75'

5
2

76-90+'

3
Metz
AZ
Metz

Sterkte-uitsplitsing

30.1

Totaal

Aanval 35.7
Verdediging 21.4
Vorm 0.0
Consistentie 93.7
AZ

Sterkte-uitsplitsing

56.5

Totaal

Aanval 62.8
Verdediging 66.3
Vorm 41.9
Consistentie 56.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

86.0 vs 79.4

Tegenstanderkwaliteit

65.2 vs 65.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Metz logo Metz
V
Lorient (64%)
V
Monaco (72%)
G
Le Havre (58%)
V
Paris FC (72%)
V
Marseille (66%)
G
Nantes (51%)
G
Rennes (80%)
V
Toulouse (57%)
AZ logo AZ
G
Feyenoord (72%)
G
Twente (76%)
G
Go Ahead (70%)
G
Shakhtar D (70%)
W
Heerenveen (67%)
V
Shakhtar D (75%)
W
Fortuna (56%)
V
Groningen (66%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lorient T
0 - 4 V
64%
Monaco T
1 - 2 V
72%
Le Havre U
4 - 4 G
58%
Paris FC T
1 - 3 V
72%
Marseille U
1 - 3 V
66%
Nantes T
0 - 0 G
51%
Rennes U
0 - 0 G
80%
Toulouse T
3 - 4 V
57%
Lens U
0 - 3 V
76%
Brest T
0 - 1 V
56%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Feyenoord U
1 - 1 G
72%
Twente T
2 - 2 G
76%
Go Ahead U
0 - 0 G
70%
Shakhtar D T
2 - 2 G
70%
Heerenveen T
3 - 0 W
67%
Shakhtar D U
0 - 3 V
75%
Fortuna T
2 - 0 W
56%
Groningen U
0 - 3 V
66%
Sparta Prague U
4 - 0 W
67%
Heracles T
4 - 0 W
36%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 57.2 vs 54.7), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

AZ heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Metz, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is AZ ver superieur, met slechts 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd en 5 clean sheets, terwijl Metz er 2.4 per wedstrijd incasseert.

Metz heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

AZ heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

AZ komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (56.5 vs 30.1) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Metz

Metz

VS
AZ

AZ

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie