Sla naar inhoud
Vergelijken Metz vs Leverkusen

Metz vs Leverkusen Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Metz vs Leverkusen: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Metz Metz Thuisteam
Leverkusen Leverkusen Uitteam
Metz
30.1
V V G V V G G V V V

Laatste 10 Wedstrijden

Leverkusen
55.6
V W W V V W W G V G

Gewonnen Categorieën

2

Metz

1

Gelijkspel

12

Leverkusen

Prestatieradar

Metz
Leverkusen

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
0%

0W, 3G, 7V

40%

4W, 2G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.4

24 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-14

-14

+1

+1

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
G. Kvilitaia (2 doelpunten)
P. Schick (9 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 5
1e Helft: 11 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
0%

0W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
57.2

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.2

69.1

Competitiemoeilijkheid: 87.0, Tegenstanderkwaliteit: 69.5

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.27

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.27

2.38

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.48

Aangepaste Sterktewaarde
30.1

Aanval: 35.7, Verdediging: 21.4, Vorm: 0.0

55.6

Aanval: 75.4, Verdediging: 47.6, Vorm: 47.6

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

3
1

16-30'

3
2

31-45'

5
4

46-60'

2

61-75'

2
2

76-90+'

4
Metz
Leverkusen
Metz

Sterkte-uitsplitsing

30.1

Totaal

Aanval 35.7
Verdediging 21.4
Vorm 0.0
Consistentie 93.7
Leverkusen

Sterkte-uitsplitsing

55.6

Totaal

Aanval 75.4
Verdediging 47.6
Vorm 47.6
Consistentie 44.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

86.0 vs 87.0

Tegenstanderkwaliteit

65.2 vs 69.5

Record tegen Topteams

0% vs 40%
Metz logo Metz
V
Lorient (64%)
V
Monaco (72%)
G
Le Havre (58%)
V
Paris FC (72%)
V
Marseille (66%)
G
Nantes (51%)
G
Rennes (80%)
V
Toulouse (57%)
Leverkusen logo Leverkusen
V
Stuttgart (75%)
W
Leipzig (79%)
W
Köln (62%)
V
Bayern Munich (62%)
V
Augsburg (66%)
W
Dortmund (76%)
W
Wolfsburg (50%)
G
Heidenheim (67%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lorient T
0 - 4 V
64%
Monaco T
1 - 2 V
72%
Le Havre U
4 - 4 G
58%
Paris FC T
1 - 3 V
72%
Marseille U
1 - 3 V
66%
Nantes T
0 - 0 G
51%
Rennes U
0 - 0 G
80%
Toulouse T
3 - 4 V
57%
Lens U
0 - 3 V
76%
Brest T
0 - 1 V
56%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Stuttgart U
1 - 3 V
75%
Leipzig T
4 - 1 W
79%
Köln U
2 - 1 W
62%
Bayern Munich T
0 - 2 V
62%
Augsburg T
1 - 2 V
66%
Dortmund U
1 - 0 W
76%
Wolfsburg T
6 - 3 W
50%
Heidenheim U
3 - 3 G
67%
Arsenal U
0 - 2 V
77%
Bayern Munich T
1 - 1 G
81%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Leverkusen heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 69.1) vergeleken met Metz (SoS: 57.2). Dit betekent dat de statistieken van Leverkusen meer gewicht hebben.

Leverkusen heeft het aanvallende voordeel met 1.9 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Metz, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Leverkusen heeft het defensieve voordeel, met 1.8 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.4 van Metz.

Metz heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Leverkusen heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.5 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Leverkusen komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (55.6 vs 30.1) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Metz

Metz

VS
Leverkusen

Leverkusen

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie