Sla naar inhoud
Vergelijken Metz vs Kryvbas KR

Metz vs Kryvbas KR Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Metz vs Kryvbas KR: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Metz Metz Thuisteam
Kryvbas KR Kryvbas KR Uitteam
Metz
30.1
V V G V V G G V V V

Laatste 10 Wedstrijden

Kryvbas KR
61.9
W W G V W W V W V G

Gewonnen Categorieën

0

Metz

3

Gelijkspel

12

Kryvbas KR

Prestatieradar

Metz
Kryvbas KR

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
0%

0W, 3G, 7V

50%

5W, 2G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.4

24 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-14

-14

+2

+2

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
G. Kvilitaia (2 doelpunten)
G. Mendoza (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 5
1e Helft: 13 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
0%

0W / 6 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
57.2

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.2

72.8

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.3

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.27

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.27

2.78

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.88

Aangepaste Sterktewaarde
30.1

Aanval: 35.7, Verdediging: 21.4, Vorm: 0.0

61.9

Aanval: 77.8, Verdediging: 53.2, Vorm: 61.4

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

4
1

16-30'

3
2

31-45'

4
4

46-60'

3

61-75'

3
2

76-90+'

2
Metz
Kryvbas KR
Metz

Sterkte-uitsplitsing

30.1

Totaal

Aanval 35.7
Verdediging 21.4
Vorm 0.0
Consistentie 93.7
Kryvbas KR

Sterkte-uitsplitsing

61.9

Totaal

Aanval 77.8
Verdediging 53.2
Vorm 61.4
Consistentie 45.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

86.0 vs 98.0

Tegenstanderkwaliteit

65.2 vs 67.3

Record tegen Topteams

0% vs 40%
Metz logo Metz
V
Lorient (64%)
V
Monaco (72%)
G
Le Havre (58%)
V
Paris FC (72%)
V
Marseille (66%)
G
Nantes (51%)
G
Rennes (80%)
V
Toulouse (57%)
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
W
Veres Rivne (67%)
W
Karpaty Lviv (81%)
G
SK Poltava (50%)
V
Dynamo Kyiv (78%)
W
Rukh Vynnyky (44%)
W
Kudrivka (60%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
W
Epitsentr (74%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lorient T
0 - 4 V
64%
Monaco T
1 - 2 V
72%
Le Havre U
4 - 4 G
58%
Paris FC T
1 - 3 V
72%
Marseille U
1 - 3 V
66%
Nantes T
0 - 0 G
51%
Rennes U
0 - 0 G
80%
Toulouse T
3 - 4 V
57%
Lens U
0 - 3 V
76%
Brest T
0 - 1 V
56%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Veres Rivne U
3 - 1 W
67%
Karpaty Lviv T
1 - 0 W
81%
SK Poltava U
3 - 3 G
50%
Dynamo Kyiv T
5 - 6 V
78%
Rukh Vynnyky T
3 - 0 W
44%
Kudrivka U
2 - 1 W
60%
LNZ Cherkasy T
0 - 3 V
74%
Epitsentr T
2 - 1 W
74%
Polissya U
0 - 2 V
82%
Obolon U
0 - 0 G
63%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Kryvbas KR heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 72.8) vergeleken met Metz (SoS: 57.2). Dit betekent dat de statistieken van Kryvbas KR meer gewicht hebben.

Kryvbas KR heeft het aanvallende voordeel met 1.9 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Metz, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Kryvbas KR heeft het defensieve voordeel, met 1.7 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.4 van Metz.

Metz heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Kryvbas KR heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.5 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Kryvbas KR de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (77.8), verdediging (53.2) en vorm (61.4) laat weinig ruimte voor twijfel. Metz heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Metz

Metz

VS
Kryvbas KR

Kryvbas KR

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie