Sla naar inhoud
Vergelijken Midtjylland vs Kryvbas KR

Midtjylland vs Kryvbas KR Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Midtjylland vs Kryvbas KR: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Midtjylland Midtjylland Thuisteam
Kryvbas KR Kryvbas KR Uitteam
Midtjylland
43.7
G G G W W W G G V V

Laatste 10 Wedstrijden

Kryvbas KR
61.9
W W G V W W V W V G

Gewonnen Categorieën

2

Midtjylland

2

Gelijkspel

11

Kryvbas KR

Prestatieradar

Midtjylland
Kryvbas KR

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 5G, 2V

50%

5W, 2G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

+2

+2

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Erlić (2 doelpunten)
G. Mendoza (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 9
1e Helft: 13 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
42.6

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.5

72.8

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.3

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.36

Werkelijk: 1.3 | Versch: -0.06

2.78

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.88

Aangepaste Sterktewaarde
43.7

Aanval: 40.1, Verdediging: 55.6, Vorm: 27.8

61.9

Aanval: 77.8, Verdediging: 53.2, Vorm: 61.4

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

4
1

16-30'

3
1

31-45'

4
4

46-60'

3
2

61-75'

3
4

76-90+'

2
Midtjylland
Kryvbas KR
Midtjylland

Sterkte-uitsplitsing

43.7

Totaal

Aanval 40.1
Verdediging 55.6
Vorm 27.8
Consistentie 62.8
Kryvbas KR

Sterkte-uitsplitsing

61.9

Totaal

Aanval 77.8
Verdediging 53.2
Vorm 61.4
Consistentie 45.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

58.0 vs 98.0

Tegenstanderkwaliteit

55.5 vs 67.3

Record tegen Topteams

0% vs 40%
Midtjylland logo Midtjylland
G
Nordsjælland (60%)
G
Viborg (50%)
G
AGF (62%)
W
Sønderjyske (48%)
W
AGF (57%)
W
Brøndby (49%)
G
Sønderjyske (43%)
G
Viborg (55%)
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
W
Veres Rivne (67%)
W
Karpaty Lviv (81%)
G
SK Poltava (50%)
V
Dynamo Kyiv (78%)
W
Rukh Vynnyky (44%)
W
Kudrivka (60%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
W
Epitsentr (74%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Nordsjælland U
0 - 0 G
60%
Viborg T
3 - 3 G
50%
AGF U
0 - 0 G
62%
Sønderjyske U
2 - 1 W
48%
AGF T
2 - 1 W
57%
Brøndby U
2 - 1 W
49%
Sønderjyske T
2 - 2 G
43%
Viborg U
1 - 1 G
55%
Nottm Forest T
1 - 2 V
76%
Nordsjælland T
0 - 1 V
55%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Veres Rivne U
3 - 1 W
67%
Karpaty Lviv T
1 - 0 W
81%
SK Poltava U
3 - 3 G
50%
Dynamo Kyiv T
5 - 6 V
78%
Rukh Vynnyky T
3 - 0 W
44%
Kudrivka U
2 - 1 W
60%
LNZ Cherkasy T
0 - 3 V
74%
Epitsentr T
2 - 1 W
74%
Polissya U
0 - 2 V
82%
Obolon U
0 - 0 G
63%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Kryvbas KR heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 72.8) vergeleken met Midtjylland (SoS: 42.6). Dit betekent dat de statistieken van Kryvbas KR meer gewicht hebben.

Kryvbas KR heeft het aanvallende voordeel met 1.9 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.3 van Midtjylland, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Midtjylland heeft het defensieve voordeel, met 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.7 van Kryvbas KR.

Kryvbas KR heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.1 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Kryvbas KR komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (61.9 vs 43.7) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Midtjylland

Midtjylland

VS
Kryvbas KR

Kryvbas KR

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie