Sla naar inhoud
Vergelijken Mladost Lučani vs Club Brugge

Mladost Lučani vs Club Brugge Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Mladost Lučani vs Club Brugge: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Mladost Lučani Mladost Lučani Thuisteam
Club Brugge Club Brugge Uitteam
Mladost Lučani
41.3
V W W G G W G G V V

Laatste 10 Wedstrijden

Club Brugge
80.2
W W W W V W W W W G

Gewonnen Categorieën

0

Mladost Lučani

3

Gelijkspel

12

Club Brugge

Prestatieradar

Mladost Lučani
Club Brugge

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 4G, 3V

80%

8W, 1G, 1V

Doelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

2.8

28 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

+17

+17

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
30%

3 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
J. Ćirić (5 doelpunten)
N. Tresoldi (6 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 3
1e Helft: 14 / 2e Helft: 14
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

80%

4W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

80%

4W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
51.6

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 49.3

53.1

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 48.9

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.93

Werkelijk: 0.9 | Versch: -0.03

2.73

Werkelijk: 2.8 | Versch: +0.07

Aangepaste Sterktewaarde
41.3

Aanval: 30.5, Verdediging: 57.6, Vorm: 30.5

80.2

Aanval: 96.2, Verdediging: 65.3, Vorm: 82.5

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

8
1

16-30'

2
2

31-45'

4
2

46-60'

6
1

61-75'

2
1

76-90+'

6
Mladost Lučani
Club Brugge
Mladost Lučani

Sterkte-uitsplitsing

41.3

Totaal

Aanval 30.5
Verdediging 57.6
Vorm 30.5
Consistentie 57.7
Club Brugge

Sterkte-uitsplitsing

80.2

Totaal

Aanval 96.2
Verdediging 65.3
Vorm 82.5
Consistentie 68.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 59.5

Tegenstanderkwaliteit

49.3 vs 48.9

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
V
Radnički Niš (49%)
W
Spartak (28%)
W
TSC (60%)
G
Radnički Krag (52%)
G
FK IMT (63%)
W
Napredak (29%)
G
Radnički Krag (57%)
G
Partizan (52%)
Club Brugge logo Club Brugge
W
Sint-Truiden (44%)
W
Anderlecht (40%)
W
Gent (51%)
W
Mechelen (29%)
V
R. Union SG (69%)
W
Sint-Truiden (60%)
W
Anderlecht (47%)
W
Mechelen (40%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Radnički Niš U
0 - 1 V
49%
Spartak T
2 - 1 W
28%
TSC U
2 - 1 W
60%
Radnički Krag T
0 - 0 G
52%
FK IMT U
1 - 1 G
63%
Napredak T
2 - 0 W
29%
Radnički Krag U
1 - 1 G
57%
Partizan T
1 - 1 G
52%
Železničar P U
0 - 5 V
62%
Novi Pazar T
0 - 2 V
41%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sint-Truiden T
2 - 0 W
44%
Anderlecht U
3 - 1 W
40%
Gent U
2 - 0 W
51%
Mechelen T
6 - 1 W
29%
R. Union SG U
1 - 2 V
69%
Sint-Truiden U
2 - 1 W
60%
Anderlecht T
4 - 2 W
47%
Mechelen T
4 - 1 W
40%
Westerlo U
2 - 1 W
62%
Anderlecht T
2 - 2 G
47%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 51.6 vs 53.1), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

De aanval van Club Brugge is van een ander niveau, met gemiddeld 2.8 doelpunten per wedstrijd en N. Tresoldi als topscorer met 6 goals. Mladost Lučani scoort slechts 0.9 per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Mladost Lučani op 1.3 en Club Brugge op 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

Mladost Lučani heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Club Brugge heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Club Brugge, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Club Brugge is een sterk uitteam met 80% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Club Brugge de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (96.2), verdediging (65.3) en vorm (82.5) laat weinig ruimte voor twijfel. Mladost Lučani heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Mladost Lučani

Mladost Lučani

VS
Club Brugge

Club Brugge

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie