Sla naar inhoud
Vergelijken Mladost Lučani vs Kudrivka

Mladost Lučani vs Kudrivka Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Mladost Lučani vs Kudrivka: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Mladost Lučani Mladost Lučani Thuisteam
Kudrivka Kudrivka Uitteam
Mladost Lučani
41.3
V W W G G W G G V V

Laatste 10 Wedstrijden

Kudrivka
38.7
V G V V V V V G G W

Gewonnen Categorieën

10

Mladost Lučani

3

Gelijkspel

2

Kudrivka

Prestatieradar

Mladost Lučani
Kudrivka

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 4G, 3V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

0.6

6 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

-6

-6

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
30%

3 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
J. Ćirić (5 doelpunten)
O. Kozak (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 3
1e Helft: 0 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
51.6

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 49.3

64.7

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 72.8

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 7 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.93

Werkelijk: 0.9 | Versch: -0.03

0.73

Werkelijk: 0.6 | Versch: -0.13

Aangepaste Sterktewaarde
41.3

Aanval: 30.5, Verdediging: 57.6, Vorm: 30.5

38.7

Aanval: 22.9, Verdediging: 68.8, Vorm: 11.5

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

2

46-60'

1
1

61-75'

2
1

76-90+'

3
Mladost Lučani
Kudrivka
Mladost Lučani

Sterkte-uitsplitsing

41.3

Totaal

Aanval 30.5
Verdediging 57.6
Vorm 30.5
Consistentie 57.7
Kudrivka

Sterkte-uitsplitsing

38.7

Totaal

Aanval 22.9
Verdediging 68.8
Vorm 11.5
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 98.0

Tegenstanderkwaliteit

49.3 vs 72.8

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
V
Radnički Niš (49%)
W
Spartak (28%)
W
TSC (60%)
G
Radnički Krag (52%)
G
FK IMT (63%)
W
Napredak (29%)
G
Radnički Krag (57%)
G
Partizan (52%)
Kudrivka logo Kudrivka
V
Kolos (83%)
G
Obolon (63%)
V
Shakhtar D (78%)
V
Metalist 1925 (79%)
V
Kryvbas KR (71%)
V
Epitsentr (79%)
V
Polissya (77%)
G
Veres Rivne (62%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Radnički Niš U
0 - 1 V
49%
Spartak T
2 - 1 W
28%
TSC U
2 - 1 W
60%
Radnički Krag T
0 - 0 G
52%
FK IMT U
1 - 1 G
63%
Napredak T
2 - 0 W
29%
Radnički Krag U
1 - 1 G
57%
Partizan T
1 - 1 G
52%
Železničar P U
0 - 5 V
62%
Novi Pazar T
0 - 2 V
41%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Kolos U
0 - 1 V
83%
Obolon U
1 - 1 G
63%
Shakhtar D T
1 - 3 V
78%
Metalist 1925 U
0 - 1 V
79%
Kryvbas KR T
1 - 2 V
71%
Epitsentr U
0 - 1 V
79%
Polissya T
0 - 2 V
77%
Veres Rivne T
0 - 0 G
62%
Karpaty Lviv U
1 - 1 G
86%
SK Poltava U
2 - 0 W
50%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Kudrivka heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 64.7) vergeleken met Mladost Lučani (SoS: 51.6). Dit betekent dat de statistieken van Kudrivka meer gewicht hebben.

Mladost Lučani heeft het aanvallende voordeel met 0.9 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.6 van Kudrivka, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Mladost Lučani op 1.3 en Kudrivka op 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd.

Mladost Lučani heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Kudrivka heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 7 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.0 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Mladost Lučani

Mladost Lučani

VS
Kudrivka

Kudrivka

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie