Sla naar inhoud
Vergelijken Moreirense vs Strasbourg

Moreirense vs Strasbourg Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Moreirense vs Strasbourg: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Moreirense Moreirense Thuisteam
Strasbourg Strasbourg Uitteam
Moreirense
35.6
V W V W G V V V G G

Laatste 10 Wedstrijden

Strasbourg
41.4
G V V V W V V W V W

Gewonnen Categorieën

2

Moreirense

4

Gelijkspel

9

Strasbourg

Prestatieradar

Moreirense
Strasbourg

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 3G, 5V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

-3

-3

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
30%

3 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
Alan (3 doelpunten)
J. Enciso (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 3
1e Helft: 7 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
52.8

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 60.7

52.9

Competitiemoeilijkheid: 78.7, Tegenstanderkwaliteit: 61.3

Record vs Topteams
0%

0W / 3 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.98

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.18

1.31

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.11

Aangepaste Sterktewaarde
35.6

Aanval: 27.4, Verdediging: 48.0, Vorm: 20.6

41.4

Aanval: 41.2, Verdediging: 51.4, Vorm: 30.9

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

3
2

46-60'

1
2

61-75'

3
1

76-90+'

2
Moreirense
Strasbourg
Moreirense

Sterkte-uitsplitsing

35.6

Totaal

Aanval 27.4
Verdediging 48.0
Vorm 20.6
Consistentie 61.3
Strasbourg

Sterkte-uitsplitsing

41.4

Totaal

Aanval 41.2
Verdediging 51.4
Vorm 30.9
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

79.0 vs 78.7

Tegenstanderkwaliteit

60.7 vs 61.3

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Moreirense logo Moreirense
V
Tondela (57%)
W
Estrela (49%)
V
Benfica (80%)
W
Estoril (47%)
G
Famalicão (74%)
V
Braga (64%)
V
Arouca (57%)
V
Porto (74%)
Strasbourg logo Strasbourg
G
Angers (52%)
V
Rayo (68%)
V
Toulouse (57%)
V
Rayo (73%)
W
Lorient (69%)
V
Nice (39%)
V
Rennes (75%)
W
Mainz 05 (60%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Tondela U
0 - 2 V
57%
Estrela T
3 - 2 W
49%
Benfica U
1 - 4 V
80%
Estoril T
1 - 0 W
47%
Famalicão U
1 - 1 G
74%
Braga T
0 - 1 V
64%
Arouca T
0 - 1 V
57%
Porto U
0 - 3 V
74%
Nacional T
1 - 1 G
52%
Casa Pia U
1 - 1 G
53%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Angers U
1 - 1 G
52%
Rayo T
0 - 1 V
68%
Toulouse T
1 - 2 V
57%
Rayo U
0 - 1 V
73%
Lorient U
3 - 2 W
69%
Nice T
0 - 2 V
39%
Rennes T
0 - 3 V
75%
Mainz 05 T
4 - 0 W
60%
Mainz 05 U
0 - 2 V
65%
Nice T
3 - 1 W
55%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 52.8 vs 52.9), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Strasbourg heeft het aanvallende voordeel met 1.2 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Moreirense, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Moreirense op 1.6 en Strasbourg op 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd.

Moreirense heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Strasbourg heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.8 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Moreirense

Moreirense

VS
Strasbourg

Strasbourg

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie