Sla naar inhoud
Vergelijken Motor vs Nacional

Motor vs Nacional Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Motor vs Nacional: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Motor Motor Thuisteam
Nacional Nacional Uitteam
Motor
52.1
W V V V G G W W G W

Laatste 10 Wedstrijden

Nacional
40.8
V V W W V W V V G V

Gewonnen Categorieën

12

Motor

3

Gelijkspel

0

Nacional

Prestatieradar

Motor
Nacional

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 3G, 3V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+4

+4

-3

-3

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
30%

3 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
K. Czubak (5 doelpunten)
J. Ramírez (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 8 / 2e Helft: 5
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.7

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 53.2

53.1

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 61.5

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.37

Werkelijk: 1.3 | Versch: -0.07

0.96

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.16

Aangepaste Sterktewaarde
52.1

Aanval: 45.4, Verdediging: 73.3, Vorm: 41.9

40.8

Aanval: 27.5, Verdediging: 65.3, Vorm: 30.9

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2
4

16-30'

1
3

31-45'

1
2

46-60'

1
1

61-75'

3
2

76-90+'

Motor
Nacional
Motor

Sterkte-uitsplitsing

52.1

Totaal

Aanval 45.4
Verdediging 73.3
Vorm 41.9
Consistentie 50.5
Nacional

Sterkte-uitsplitsing

40.8

Totaal

Aanval 27.5
Verdediging 65.3
Vorm 30.9
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

57.0 vs 79.0

Tegenstanderkwaliteit

53.2 vs 61.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Motor logo Motor
W
Wisła Płock (47%)
V
Lech (64%)
V
Widzew (59%)
V
GKS Katowice (64%)
G
Raków (54%)
G
Radomiak (58%)
W
Zagłębie (49%)
W
Nieciecza (41%)
Nacional logo Nacional
V
Santa Clara (71%)
V
AVS (59%)
W
Tondela (57%)
W
Alverca (59%)
V
Benfica (80%)
W
Estrela (49%)
V
Famalicão (74%)
V
Estoril (47%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Wisła Płock U
4 - 0 W
47%
Lech T
0 - 1 V
64%
Widzew U
0 - 2 V
59%
GKS Katowice U
2 - 3 V
64%
Raków T
1 - 1 G
54%
Radomiak U
1 - 1 G
58%
Zagłębie T
1 - 0 W
49%
Nieciecza U
2 - 1 W
41%
Górnik T
0 - 0 G
53%
Kielce T
2 - 0 W
43%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Santa Clara U
0 - 2 V
71%
AVS T
1 - 2 V
59%
Tondela U
2 - 0 W
57%
Alverca T
1 - 0 W
59%
Benfica U
0 - 2 V
80%
Estrela T
2 - 0 W
49%
Famalicão U
0 - 1 V
74%
Estoril T
0 - 1 V
47%
Moreirense U
1 - 1 G
55%
Braga T
1 - 2 V
64%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 54.7 vs 53.1), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Motor heeft het aanvallende voordeel met 1.3 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Nacional, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Motor op 0.9 en Nacional op 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

Motor heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Nacional heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.0 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als onwaarschijnlijk.

Motor heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 11.3 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Motor

Motor

VS
Nacional

Nacional

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie