Sla naar inhoud
Vergelijken NAC vs Porto

NAC vs Porto Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk NAC vs Porto: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

NAC NAC Thuisteam
Porto Porto Uitteam
NAC
33.2
W V V G G V V G V W

Laatste 10 Wedstrijden

Porto
60.9
V W W W V W G G W W

Gewonnen Categorieën

0

NAC

3

Gelijkspel

12

Porto

Prestatieradar

NAC
Porto

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 3G, 5V

60%

6W, 2G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-11

-11

+6

+6

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Nassoh (2 doelpunten)
William (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
1e Helft: 8 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.8

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.3

54.9

Competitiemoeilijkheid: 80.8, Tegenstanderkwaliteit: 64.4

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.91

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.11

1.73

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.13

Aangepaste Sterktewaarde
33.2

Aanval: 27.7, Verdediging: 38.1, Vorm: 20.8

60.9

Aanval: 55.9, Verdediging: 69.9, Vorm: 62.9

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

2
1

16-30'

2
2

31-45'

4
1

46-60'

2
2

61-75'

4
2

76-90+'

2
NAC
Porto
NAC

Sterkte-uitsplitsing

33.2

Totaal

Aanval 27.7
Verdediging 38.1
Vorm 20.8
Consistentie 61.3
Porto

Sterkte-uitsplitsing

60.9

Totaal

Aanval 55.9
Verdediging 69.9
Vorm 62.9
Consistentie 52.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

80.0 vs 80.8

Tegenstanderkwaliteit

62.3 vs 64.4

Record tegen Topteams

0% vs 0%
NAC logo NAC
W
Heerenveen (67%)
V
Utrecht (75%)
V
Ajax (62%)
G
Fortuna (61%)
G
Sparta (44%)
V
Zwolle (59%)
V
Go Ahead (70%)
G
Feyenoord (67%)
Porto logo Porto
V
AVS (64%)
W
Alverca (59%)
W
Estrela (54%)
W
Tondela (52%)
V
Nottm Forest (81%)
W
Estoril (52%)
G
Nottm Forest (76%)
G
Famalicão (69%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Heerenveen T
2 - 0 W
67%
Utrecht U
0 - 2 V
75%
Ajax T
0 - 2 V
62%
Fortuna U
1 - 1 G
61%
Sparta T
0 - 0 G
44%
Zwolle U
1 - 2 V
59%
Go Ahead U
0 - 6 V
70%
Feyenoord T
3 - 3 G
67%
Telstar U
0 - 3 V
69%
Volendam T
1 - 0 W
49%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
AVS U
1 - 3 V
64%
Alverca T
1 - 0 W
59%
Estrela U
2 - 1 W
54%
Tondela T
2 - 0 W
52%
Nottm Forest U
0 - 1 V
81%
Estoril U
3 - 1 W
52%
Nottm Forest T
1 - 1 G
76%
Famalicão T
2 - 2 G
69%
Braga U
2 - 1 W
69%
Stuttgart T
2 - 0 W
68%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.8 vs 54.9), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Porto heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van NAC, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Porto ver superieur, met slechts 1.0 tegendoelpunten per wedstrijd en 3 clean sheets, terwijl NAC er 1.9 per wedstrijd incasseert.

Porto is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Porto komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (60.9 vs 33.2) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

NAC

NAC

VS
Porto

Porto

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie