Sla naar inhoud
Vergelijken Nantes vs Wolfsburg

Nantes vs Wolfsburg Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Nantes vs Wolfsburg: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Nantes Nantes Thuisteam
Wolfsburg Wolfsburg Uitteam
Nantes
38.1
V W V V G G G V V V

Laatste 10 Wedstrijden

Wolfsburg
34.5
V G G W V V V G V V

Gewonnen Categorieën

5

Nantes

4

Gelijkspel

6

Wolfsburg

Prestatieradar

Nantes
Wolfsburg

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 3G, 6V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
0.7

7 / 10 wedstrijden

0.9

9 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-5

-5

-10

-10

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Abline (2 doelpunten)
K. Koulierakis (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 3 / 2e Helft: 4
1e Helft: 5 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
57.4

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.6

59.8

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.0

Record vs Topteams
0%

0W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.95

Werkelijk: 0.7 | Versch: -0.25

1.08

Werkelijk: 0.9 | Versch: -0.18

Aangepaste Sterktewaarde
38.1

Aanval: 25.1, Verdediging: 64.4, Vorm: 10.7

34.5

Aanval: 32.9, Verdediging: 40.3, Vorm: 11.0

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

2
4

46-60'

2

61-75'

1

76-90+'

1
Nantes
Wolfsburg
Nantes

Sterkte-uitsplitsing

38.1

Totaal

Aanval 25.1
Verdediging 64.4
Vorm 10.7
Consistentie 74.8
Wolfsburg

Sterkte-uitsplitsing

34.5

Totaal

Aanval 32.9
Verdediging 40.3
Vorm 11.0
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

86.0 vs 91.0

Tegenstanderkwaliteit

65.6 vs 67.0

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Nantes logo Nantes
V
Lens (76%)
W
Marseille (61%)
V
Rennes (80%)
V
Paris SG (84%)
G
Brest (56%)
G
Auxerre (71%)
G
Metz (48%)
V
Strasbourg (55%)
Wolfsburg logo Wolfsburg
V
Bayern Munich (81%)
G
Freiburg (72%)
G
M'gladbach (63%)
W
Union Berlin (57%)
V
Frankfurt (62%)
V
Leverkusen (70%)
V
Bremen (62%)
G
Hoffenheim (70%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lens U
0 - 1 V
76%
Marseille T
3 - 0 W
61%
Rennes U
1 - 2 V
80%
Paris SG U
0 - 3 V
84%
Brest T
1 - 1 G
56%
Auxerre U
0 - 0 G
71%
Metz U
0 - 0 G
48%
Strasbourg T
2 - 3 V
55%
Angers T
0 - 1 V
47%
Lille U
0 - 1 V
78%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Bayern Munich T
0 - 1 V
81%
Freiburg U
1 - 1 G
72%
M'gladbach T
0 - 0 G
63%
Union Berlin U
2 - 1 W
57%
Frankfurt T
1 - 2 V
62%
Leverkusen U
3 - 6 V
70%
Bremen T
0 - 1 V
62%
Hoffenheim U
1 - 1 G
70%
Hamburg T
1 - 2 V
58%
Stuttgart U
0 - 4 V
75%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 57.4 vs 59.8), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Nantes op gemiddeld 0.7 en Wolfsburg op 0.9 doelpunten per wedstrijd.

Nantes heeft het defensieve voordeel, met 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.9 van Wolfsburg.

Nantes heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 5 wedstrijden gewonnen.

Wolfsburg heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.3 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Nantes

Nantes

VS
Wolfsburg

Wolfsburg

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie