Sla naar inhoud
Vergelijken Napredak vs Go Ahead

Napredak vs Go Ahead Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Napredak vs Go Ahead: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Napredak Napredak Thuisteam
Go Ahead Go Ahead Uitteam
Napredak
25.8
W V V V V V V V G V

Laatste 10 Wedstrijden

Go Ahead
56.1
V G G G W V W V W W

Gewonnen Categorieën

2

Napredak

2

Gelijkspel

11

Go Ahead

Prestatieradar

Napredak
Go Ahead

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 1G, 8V

40%

4W, 3G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

2.0

20 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.4

24 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-16

-16

+8

+8

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
N. Bogdanovski (2 doelpunten)
J. Breum (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 2 / 2e Helft: 6
1e Helft: 8 / 2e Helft: 12
Thuiswinst
0%

0W / 4 wedstrijden

50%

3W / 6 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
41.4

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.5

53.2

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 60.7

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.82

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.02

2.0

Werkelijk: 2.0 | Versch: 0.0

Aangepaste Sterktewaarde
25.8

Aanval: 24.4, Verdediging: 18.3, Vorm: 9.1

56.1

Aanval: 68.8, Verdediging: 61.9, Vorm: 41.3

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

4

16-30'

2
1

31-45'

2
2

46-60'

5
1

61-75'

4
3

76-90+'

3
Napredak
Go Ahead
Napredak

Sterkte-uitsplitsing

25.8

Totaal

Aanval 24.4
Verdediging 18.3
Vorm 9.1
Consistentie 74.8
Go Ahead

Sterkte-uitsplitsing

56.1

Totaal

Aanval 68.8
Verdediging 61.9
Vorm 41.3
Consistentie 50.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 80.0

Tegenstanderkwaliteit

55.5 vs 60.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Napredak logo Napredak
W
Spartak (33%)
V
Radnički Niš (44%)
V
Javor (56%)
V
FK IMT (58%)
V
TSC (60%)
V
Mladost Lučani (53%)
V
TSC (56%)
V
Vojvodina (68%)
Go Ahead logo Go Ahead
V
PSV (75%)
G
Sparta (49%)
G
AZ (67%)
G
Groningen (66%)
W
Zwolle (54%)
V
Utrecht (75%)
W
NAC (49%)
V
Twente (76%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Spartak U
3 - 0 W
33%
Radnički Niš T
0 - 1 V
44%
Javor U
0 - 4 V
56%
FK IMT T
0 - 1 V
58%
TSC U
1 - 4 V
60%
Mladost Lučani U
0 - 2 V
53%
TSC T
1 - 2 V
56%
Vojvodina U
1 - 4 V
68%
OFK T
2 - 2 G
53%
Red Star U
0 - 4 V
74%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
PSV T
1 - 4 V
75%
Sparta U
2 - 2 G
49%
AZ T
0 - 0 G
67%
Groningen U
0 - 0 G
66%
Zwolle T
5 - 0 W
54%
Utrecht U
0 - 2 V
75%
NAC T
6 - 0 W
49%
Twente T
1 - 4 V
76%
Excelsior U
1 - 0 W
60%
Heracles T
4 - 0 W
36%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Go Ahead heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 53.2) vergeleken met Napredak (SoS: 41.4). Dit betekent dat de statistieken van Go Ahead meer gewicht hebben.

De aanval van Go Ahead is van een ander niveau, met gemiddeld 2.0 doelpunten per wedstrijd en J. Breum als topscorer met 5 goals. Napredak scoort slechts 0.8 per wedstrijd.

Verdedigend is Go Ahead ver superieur, met slechts 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd en 6 clean sheets, terwijl Napredak er 2.4 per wedstrijd incasseert.

Go Ahead heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als onwaarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Go Ahead de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (68.8), verdediging (61.9) en vorm (41.3) laat weinig ruimte voor twijfel. Napredak heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Napredak

Napredak

VS
Go Ahead

Go Ahead

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie