Sla naar inhoud
Vergelijken Nieciecza vs AZ

Nieciecza vs AZ Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Nieciecza vs AZ: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Nieciecza Nieciecza Thuisteam
AZ AZ Uitteam
Nieciecza
33.8
V V W V V W V V V G

Laatste 10 Wedstrijden

AZ
56.5
G G G G W V W V W W

Gewonnen Categorieën

2

Nieciecza

4

Gelijkspel

9

AZ

Prestatieradar

Nieciecza
AZ

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 1G, 7V

40%

4W, 4G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.2

22 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-11

-11

+7

+7

Clean Sheet
0%

0 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
K. Zapolnik (3 doelpunten)
S. Mijnans (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 7
1e Helft: 9 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
56.1

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.5

54.7

Competitiemoeilijkheid: 79.4, Tegenstanderkwaliteit: 65.5

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.99

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.11

1.92

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.12

Aangepaste Sterktewaarde
33.8

Aanval: 38.9, Verdediging: 28.3, Vorm: 21.2

56.5

Aanval: 62.8, Verdediging: 66.3, Vorm: 41.9

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

8
1

16-30'

2

31-45'

2

46-60'

2
3

61-75'

5
2

76-90+'

3
Nieciecza
AZ
Nieciecza

Sterkte-uitsplitsing

33.8

Totaal

Aanval 38.9
Verdediging 28.3
Vorm 21.2
Consistentie 57.7
AZ

Sterkte-uitsplitsing

56.5

Totaal

Aanval 62.8
Verdediging 66.3
Vorm 41.9
Consistentie 56.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

57.0 vs 79.4

Tegenstanderkwaliteit

55.5 vs 65.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
V
Legia (59%)
V
GKS Katowice (64%)
W
Zagłębie (54%)
V
Wisła Płock (42%)
V
Widzew (59%)
W
Piast (53%)
V
Lech (69%)
V
Motor (54%)
AZ logo AZ
G
Feyenoord (72%)
G
Twente (76%)
G
Go Ahead (70%)
G
Shakhtar D (70%)
W
Heerenveen (67%)
V
Shakhtar D (75%)
W
Fortuna (56%)
V
Groningen (66%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Legia T
0 - 1 V
59%
GKS Katowice U
1 - 5 V
64%
Zagłębie U
2 - 1 W
54%
Wisła Płock T
1 - 3 V
42%
Widzew U
0 - 1 V
59%
Piast T
3 - 2 W
53%
Lech U
1 - 4 V
69%
Motor T
1 - 2 V
54%
Kielce U
1 - 2 V
48%
Radomiak T
1 - 1 G
53%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Feyenoord U
1 - 1 G
72%
Twente T
2 - 2 G
76%
Go Ahead U
0 - 0 G
70%
Shakhtar D T
2 - 2 G
70%
Heerenveen T
3 - 0 W
67%
Shakhtar D U
0 - 3 V
75%
Fortuna T
2 - 0 W
56%
Groningen U
0 - 3 V
66%
Sparta Prague U
4 - 0 W
67%
Heracles T
4 - 0 W
36%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 56.1 vs 54.7), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

AZ heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Nieciecza, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is AZ ver superieur, met slechts 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd en 5 clean sheets, terwijl Nieciecza er 2.2 per wedstrijd incasseert.

Nieciecza heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

AZ heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.1 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

AZ komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (56.5 vs 33.8) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Nieciecza

Nieciecza

VS
AZ

AZ

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie