Sla naar inhoud
Vergelijken Obolon vs Kudrivka

Obolon vs Kudrivka Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Obolon vs Kudrivka: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Obolon Obolon Thuisteam
Kudrivka Kudrivka Uitteam
Obolon
37.6
G G V G V G V V G W

Laatste 10 Wedstrijden

Kudrivka
38.7
V G V V V V V G G W

Gewonnen Categorieën

6

Obolon

4

Gelijkspel

5

Kudrivka

Prestatieradar

Obolon
Kudrivka

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 5G, 4V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

0.6

6 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

-6

-6

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
T. Liakh (3 doelpunten)
O. Kozak (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 6
1e Helft: 0 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
17%

1W / 6 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 4 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
63.1

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.2

64.7

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 72.8

Record vs Topteams
0%

0W / 6 wedstrijden

0%

0W / 7 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.31

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.31

0.73

Werkelijk: 0.6 | Versch: -0.13

Aangepaste Sterktewaarde
37.6

Aanval: 37.7, Verdediging: 45.2, Vorm: 11.3

38.7

Aanval: 22.9, Verdediging: 68.8, Vorm: 11.5

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

2

16-30'

2

31-45'

2

46-60'

1

61-75'

2
4

76-90+'

3
Obolon
Kudrivka
Obolon

Sterkte-uitsplitsing

37.6

Totaal

Aanval 37.7
Verdediging 45.2
Vorm 11.3
Consistentie 77.2
Kudrivka

Sterkte-uitsplitsing

38.7

Totaal

Aanval 22.9
Verdediging 68.8
Vorm 11.5
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

98.0 vs 98.0

Tegenstanderkwaliteit

68.2 vs 72.8

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Obolon logo Obolon
G
Epitsentr (74%)
G
Kudrivka (55%)
V
Polissya (82%)
G
SK Poltava (45%)
V
Veres Rivne (67%)
G
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (86%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
Kudrivka logo Kudrivka
V
Kolos (83%)
G
Obolon (63%)
V
Shakhtar D (78%)
V
Metalist 1925 (79%)
V
Kryvbas KR (71%)
V
Epitsentr (79%)
V
Polissya (77%)
G
Veres Rivne (62%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Epitsentr T
2 - 2 G
74%
Kudrivka T
1 - 1 G
55%
Polissya U
1 - 3 V
82%
SK Poltava T
1 - 1 G
45%
Veres Rivne U
0 - 2 V
67%
Zorya T
3 - 3 G
75%
Karpaty Lviv U
0 - 4 V
86%
Dynamo Kyiv U
1 - 2 V
83%
Kryvbas KR T
0 - 0 G
71%
Rukh Vynnyky T
1 - 0 W
44%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Kolos U
0 - 1 V
83%
Obolon U
1 - 1 G
63%
Shakhtar D T
1 - 3 V
78%
Metalist 1925 U
0 - 1 V
79%
Kryvbas KR T
1 - 2 V
71%
Epitsentr U
0 - 1 V
79%
Polissya T
0 - 2 V
77%
Veres Rivne T
0 - 0 G
62%
Karpaty Lviv U
1 - 1 G
86%
SK Poltava U
2 - 0 W
50%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 63.1 vs 64.7), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Obolon heeft het aanvallende voordeel met 1.0 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.6 van Kudrivka, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Kudrivka heeft het defensieve voordeel, met 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.8 van Obolon.

Obolon heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 6 wedstrijden gewonnen.

Kudrivka heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 7 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.3 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Deze twee teams speelden 1-1 gelijk in de Ukraine Premier League (2026-05-03). Aangezien de vorige wedstrijd gelijk eindigde, heeft geen van beide teams een psychologisch voordeel.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Obolon

Obolon

VS
Kudrivka

Kudrivka

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie