Sla naar inhoud
Vergelijken Obolon vs Sassuolo

Obolon vs Sassuolo Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Obolon vs Sassuolo: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Obolon Obolon Thuisteam
Sassuolo Sassuolo Uitteam
Obolon
37.6
G G V G V G V V G W

Laatste 10 Wedstrijden

Sassuolo
52.4
V W G W V W G V V W

Gewonnen Categorieën

1

Obolon

3

Gelijkspel

11

Sassuolo

Prestatieradar

Obolon
Sassuolo

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 5G, 4V

40%

4W, 2G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

+1

+1

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
T. Liakh (3 doelpunten)
K. Thorstvedt (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 6
1e Helft: 5 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
17%

1W / 6 wedstrijden

80%

4W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 4 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
63.1

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.2

64.8

Competitiemoeilijkheid: 90.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.9

Record vs Topteams
0%

0W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.31

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.31

1.58

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.38

Aangepaste Sterktewaarde
37.6

Aanval: 37.7, Verdediging: 45.2, Vorm: 11.3

52.4

Aanval: 45.9, Verdediging: 72.7, Vorm: 45.9

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1
2

16-30'

1
2

31-45'

3
2

46-60'

5

61-75'

1
4

76-90+'

1
Obolon
Sassuolo
Obolon

Sterkte-uitsplitsing

37.6

Totaal

Aanval 37.7
Verdediging 45.2
Vorm 11.3
Consistentie 77.2
Sassuolo

Sterkte-uitsplitsing

52.4

Totaal

Aanval 45.9
Verdediging 72.7
Vorm 45.9
Consistentie 44.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

98.0 vs 90.0

Tegenstanderkwaliteit

68.2 vs 67.9

Record tegen Topteams

0% vs 20%
Obolon logo Obolon
G
Epitsentr (74%)
G
Kudrivka (55%)
V
Polissya (82%)
G
SK Poltava (45%)
V
Veres Rivne (67%)
G
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (86%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
Sassuolo logo Sassuolo
V
Torino (74%)
W
AC Milan (60%)
G
Fiorentina (71%)
W
Como (71%)
V
Genoa (67%)
W
Cagliari (53%)
G
Juventus (85%)
V
Bologna (58%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Epitsentr T
2 - 2 G
74%
Kudrivka T
1 - 1 G
55%
Polissya U
1 - 3 V
82%
SK Poltava T
1 - 1 G
45%
Veres Rivne U
0 - 2 V
67%
Zorya T
3 - 3 G
75%
Karpaty Lviv U
0 - 4 V
86%
Dynamo Kyiv U
1 - 2 V
83%
Kryvbas KR T
0 - 0 G
71%
Rukh Vynnyky T
1 - 0 W
44%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Torino U
1 - 2 V
74%
AC Milan T
2 - 0 W
60%
Fiorentina U
0 - 0 G
71%
Como T
2 - 1 W
71%
Genoa U
1 - 2 V
67%
Cagliari T
2 - 1 W
53%
Juventus U
1 - 1 G
85%
Bologna T
0 - 1 V
58%
Lazio U
1 - 2 V
76%
Atalanta T
2 - 1 W
64%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 63.1 vs 64.8), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Obolon op gemiddeld 1.0 en Sassuolo op 1.2 doelpunten per wedstrijd.

Sassuolo heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.8 van Obolon.

Obolon heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 6 wedstrijden gewonnen.

Sassuolo heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 5 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Sassuolo, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Sassuolo heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 14.8 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Obolon

Obolon

VS
Sassuolo

Sassuolo

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie