Sla naar inhoud
Vergelijken Lyon vs Antalyaspor

Lyon vs Antalyaspor Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Lyon vs Antalyaspor: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Lyon Lyon Thuisteam
Antalyaspor Antalyaspor Uitteam
Lyon
58.2
V W W W W G V V G G

Laatste 10 Wedstrijden

Antalyaspor
33.5
V G V V V W G V V G

Gewonnen Categorieën

12

Lyon

3

Gelijkspel

0

Antalyaspor

Prestatieradar

Lyon
Antalyaspor

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 3G, 3V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+2

+2

-9

-9

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
R. Yaremchuk (4 doelpunten)
S. van de Streek (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 8
1e Helft: 3 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
73.4

Competitiemoeilijkheid: 85.8, Tegenstanderkwaliteit: 63.9

50.5

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.0

Record vs Topteams
67%

2W / 3 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.99

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.59

1.08

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.08

Aangepaste Sterktewaarde
58.2

Aanval: 57.6, Verdediging: 74.0, Vorm: 49.4

33.5

Aanval: 33.5, Verdediging: 36.9, Vorm: 10.0

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2

16-30'

1
3

31-45'

1
3

46-60'

3
4

61-75'

2
1

76-90+'

3
Lyon
Antalyaspor
Lyon

Sterkte-uitsplitsing

58.2

Totaal

Aanval 57.6
Verdediging 74.0
Vorm 49.4
Consistentie 50.5
Antalyaspor

Sterkte-uitsplitsing

33.5

Totaal

Aanval 33.5
Verdediging 36.9
Vorm 10.0
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

85.8 vs 72.0

Tegenstanderkwaliteit

63.9 vs 62.0

Record tegen Topteams

67% vs 0%
Lyon logo Lyon
V
Toulouse (62%)
W
Rennes (75%)
W
Auxerre (66%)
W
Paris SG (84%)
W
Lorient (64%)
G
Angers (52%)
V
Monaco (72%)
V
Celta Vigo (50%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
V
Galatasaray (69%)
G
Alanyaspor (56%)
V
Göztepe (64%)
V
Konyaspor (61%)
V
Beşiktaş (65%)
W
Eyüp (53%)
G
Başakşehir (71%)
V
Gaziantep (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Toulouse U
1 - 2 V
62%
Rennes T
4 - 2 W
75%
Auxerre T
3 - 2 W
66%
Paris SG U
2 - 1 W
84%
Lorient T
2 - 0 W
64%
Angers U
0 - 0 G
52%
Monaco T
1 - 2 V
72%
Celta Vigo T
0 - 2 V
50%
Le Havre U
0 - 0 G
58%
Celta Vigo U
1 - 1 G
56%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Galatasaray U
2 - 4 V
69%
Alanyaspor T
0 - 0 G
56%
Göztepe U
0 - 2 V
64%
Konyaspor T
0 - 2 V
61%
Beşiktaş U
2 - 4 V
65%
Eyüp T
3 - 0 W
53%
Başakşehir U
0 - 0 G
71%
Gaziantep T
1 - 4 V
49%
Rize U
0 - 1 V
64%
Fenerbahçe T
2 - 2 G
68%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Lyon heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 73.4) vergeleken met Antalyaspor (SoS: 50.5). Dit betekent dat de statistieken van Lyon meer gewicht hebben.

Lyon heeft het aanvallende voordeel met 1.4 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Antalyaspor, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Lyon heeft het defensieve voordeel, met 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.9 van Antalyaspor.

Lyon heeft zich bewezen tegen topteams en 2 van 3 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Lyon komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (58.2 vs 33.5) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Lyon

Lyon

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie