Sla naar inhoud
Vergelijken Osasuna vs Cagliari

Osasuna vs Cagliari Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Osasuna vs Cagliari: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Osasuna Osasuna Thuisteam
Cagliari Cagliari Uitteam
Osasuna
42.2
V V V W V G G W V G

Laatste 10 Wedstrijden

Cagliari
36.9
V G W V W V V V V G

Gewonnen Categorieën

8

Osasuna

4

Gelijkspel

3

Cagliari

Prestatieradar

Osasuna
Cagliari

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 3G, 5V

20%

2W, 2G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

-8

-8

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Budimir (5 doelpunten)
S. Esposito (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 9
1e Helft: 3 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 4 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
60.5

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.7

59.0

Competitiemoeilijkheid: 90.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.8

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.62

Werkelijk: 1.3 | Versch: -0.32

0.94

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.14

Aangepaste Sterktewaarde
42.2

Aanval: 47.9, Verdediging: 47.9, Vorm: 22.1

36.9

Aanval: 29.1, Verdediging: 50.9, Vorm: 21.8

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

2

16-30'

1
1

31-45'

46-60'

2

61-75'

3
9

76-90+'

Osasuna
Cagliari
Osasuna

Sterkte-uitsplitsing

42.2

Totaal

Aanval 47.9
Verdediging 47.9
Vorm 22.1
Consistentie 61.3
Cagliari

Sterkte-uitsplitsing

36.9

Totaal

Aanval 29.1
Verdediging 50.9
Vorm 21.8
Consistentie 59.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 90.0

Tegenstanderkwaliteit

66.7 vs 65.8

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Osasuna logo Osasuna
V
Atlético (61%)
V
Levante (76%)
V
Barcelona (86%)
W
Sevilla (58%)
V
Athletic (60%)
G
Betis (68%)
G
Alavés (65%)
W
Girona (59%)
Cagliari logo Cagliari
V
Udinese (74%)
G
Bologna (63%)
W
Atalanta (64%)
V
Inter Milan (84%)
W
Cremonese (51%)
V
Sassuolo (69%)
V
Napoli (74%)
V
Pisa (46%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Atlético T
1 - 2 V
61%
Levante U
2 - 3 V
76%
Barcelona T
1 - 2 V
86%
Sevilla T
2 - 1 W
58%
Athletic U
0 - 1 V
60%
Betis T
1 - 1 G
68%
Alavés U
2 - 2 G
65%
Girona T
1 - 0 W
59%
Real Sociedad U
1 - 3 V
66%
Mallorca T
2 - 2 G
68%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Udinese T
0 - 2 V
74%
Bologna U
0 - 0 G
63%
Atalanta T
3 - 2 W
64%
Inter Milan U
0 - 3 V
84%
Cremonese T
1 - 0 W
51%
Sassuolo U
1 - 2 V
69%
Napoli T
0 - 1 V
74%
Pisa U
1 - 3 V
46%
Como T
1 - 2 V
71%
Parma U
1 - 1 G
62%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 60.5 vs 59.0), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Osasuna heeft het aanvallende voordeel met 1.3 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Cagliari, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Osasuna op 1.7 en Cagliari op 1.6 tegendoelpunten per wedstrijd.

Cagliari heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Osasuna heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.3 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Osasuna

Osasuna

VS
Cagliari

Cagliari

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie