Sla naar inhoud
Vergelijken Osasuna vs Freiburg

Osasuna vs Freiburg Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Osasuna vs Freiburg: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Osasuna Osasuna Thuisteam
Freiburg Freiburg Uitteam
Osasuna
42.1
V V W V G G W V G V

Laatste 10 Wedstrijden

Freiburg
56.4
V W G V V V W W W W

Gewonnen Categorieën

1

Osasuna

2

Gelijkspel

12

Freiburg

Prestatieradar

Osasuna
Freiburg

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 3G, 5V

50%

5W, 1G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

+2

+2

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Budimir (5 doelpunten)
I. Matanović (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 8
1e Helft: 10 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

75%

3W / 4 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
60.9

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.8

63.6

Competitiemoeilijkheid: 84.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.1

Record vs Topteams
0%

0W / 3 wedstrijden

33%

1W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.55

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.35

2.09

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.39

Aangepaste Sterktewaarde
42.1

Aanval: 44.4, Verdediging: 51.8, Vorm: 22.2

56.4

Aanval: 64.4, Verdediging: 56.8, Vorm: 56.8

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

1

16-30'

5
1

31-45'

4

46-60'

2

61-75'

2
8

76-90+'

3
Osasuna
Freiburg
Osasuna

Sterkte-uitsplitsing

42.1

Totaal

Aanval 44.4
Verdediging 51.8
Vorm 22.2
Consistentie 61.3
Freiburg

Sterkte-uitsplitsing

56.4

Totaal

Aanval 64.4
Verdediging 56.8
Vorm 56.8
Consistentie 38.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 84.0

Tegenstanderkwaliteit

67.8 vs 62.1

Record tegen Topteams

0% vs 33%
Osasuna logo Osasuna
V
Levante (76%)
V
Barcelona (86%)
W
Sevilla (58%)
V
Athletic (60%)
G
Betis (68%)
G
Alavés (65%)
W
Girona (59%)
V
Real Sociedad (66%)
Freiburg logo Freiburg
V
Hamburg (63%)
W
Braga (66%)
G
Wolfsburg (50%)
V
Braga (71%)
V
Dortmund (76%)
V
Stuttgart (57%)
W
Heidenheim (62%)
W
Celta Vigo (56%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Levante U
2 - 3 V
76%
Barcelona T
1 - 2 V
86%
Sevilla T
2 - 1 W
58%
Athletic U
0 - 1 V
60%
Betis T
1 - 1 G
68%
Alavés U
2 - 2 G
65%
Girona T
1 - 0 W
59%
Real Sociedad U
1 - 3 V
66%
Mallorca T
2 - 2 G
68%
Valencia U
0 - 1 V
72%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Hamburg U
2 - 3 V
63%
Braga T
3 - 1 W
66%
Wolfsburg T
1 - 1 G
50%
Braga U
1 - 2 V
71%
Dortmund U
0 - 4 V
76%
Stuttgart U
1 - 2 V
57%
Heidenheim T
2 - 1 W
62%
Celta Vigo U
3 - 1 W
56%
Mainz 05 U
1 - 0 W
70%
Celta Vigo T
3 - 0 W
50%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 60.9 vs 63.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Freiburg heeft het aanvallende voordeel met 1.7 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Osasuna, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Osasuna op 1.6 en Freiburg op 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd.

Osasuna heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Freiburg heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 3 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Freiburg, met een thuiswinstpercentage van 75%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Freiburg heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 14.3 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Osasuna

Osasuna

VS
Freiburg

Freiburg

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie