Sla naar inhoud
Vergelijken Panserraikos vs Javor

Panserraikos vs Javor Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Panserraikos vs Javor: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Panserraikos Panserraikos Thuisteam
Javor Javor Uitteam
Panserraikos
42.7
V V G W V W G W G G

Laatste 10 Wedstrijden

Javor
46.5
V G W V W V W G G W

Gewonnen Categorieën

3

Panserraikos

2

Gelijkspel

10

Javor

Prestatieradar

Panserraikos
Javor

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 4G, 3V

40%

4W, 3G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-3

-3

0

0

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Tsaousis (2 doelpunten)
A. Radonjić (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 3
1e Helft: 7 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
0%

0W / 5 wedstrijden

50%

3W / 6 wedstrijden

Uitwinst
60%

3W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.6

Competitiemoeilijkheid: 56.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.0

49.4

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 45.6

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.81

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.01

1.17

Werkelijk: 1.3 | Versch: +0.13

Aangepaste Sterktewaarde
42.7

Aanval: 27.6, Verdediging: 65.6, Vorm: 31.1

46.5

Aanval: 43.1, Verdediging: 56.3, Vorm: 39.8

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

2
3

16-30'

3
2

31-45'

2

46-60'

5

61-75'

1
1

76-90+'

2
Panserraikos
Javor
Panserraikos

Sterkte-uitsplitsing

42.7

Totaal

Aanval 27.6
Verdediging 65.6
Vorm 31.1
Consistentie 57.7
Javor

Sterkte-uitsplitsing

46.5

Totaal

Aanval 43.1
Verdediging 56.3
Vorm 39.8
Consistentie 50.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

56.0 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

52.0 vs 45.6

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Panserraikos logo Panserraikos
V
Asteras (61%)
V
Kifisia (49%)
G
Larissa (41%)
W
Larissa (46%)
V
Atromitos (54%)
W
Panaitolikos (53%)
G
Asteras (56%)
W
Kifisia (54%)
Javor logo Javor
V
TSC (60%)
G
FK IMT (58%)
W
Napredak (29%)
V
Radnički Niš (49%)
W
Spartak (28%)
V
Železničar P (57%)
W
Spartak (33%)
G
Novi Pazar (41%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Asteras U
0 - 1 V
61%
Kifisia T
1 - 2 V
49%
Larissa T
1 - 1 G
41%
Larissa U
1 - 0 W
46%
Atromitos T
0 - 4 V
54%
Panaitolikos U
3 - 2 W
53%
Asteras T
0 - 0 G
56%
Kifisia U
2 - 1 W
54%
Panaitolikos U
0 - 0 G
53%
Aris T
0 - 0 G
53%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
TSC U
1 - 6 V
60%
FK IMT T
0 - 0 G
58%
Napredak T
4 - 0 W
29%
Radnički Niš U
2 - 3 V
49%
Spartak T
1 - 0 W
28%
Železničar P T
1 - 2 V
57%
Spartak U
2 - 1 W
33%
Novi Pazar T
0 - 0 G
41%
Radnik U
1 - 1 G
55%
Čukarički T
1 - 0 W
46%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.6 vs 49.4), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Javor heeft het aanvallende voordeel met 1.3 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Panserraikos, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Panserraikos op 1.1 en Javor op 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd.

Panserraikos heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Javor heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Panserraikos is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.2 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Panserraikos

Panserraikos

VS
Javor

Javor

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie