Sla naar inhoud
Vergelijken Pardubice vs NAC

Pardubice vs NAC Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Pardubice vs NAC: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Pardubice Pardubice Thuisteam
NAC NAC Uitteam
Pardubice
55.2
V W W W W W V W G V

Laatste 10 Wedstrijden

NAC
33.2
W V V G G V V G V W

Gewonnen Categorieën

11

Pardubice

2

Gelijkspel

2

NAC

Prestatieradar

Pardubice
NAC

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
60%

6W, 1G, 3V

20%

2W, 3G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+2

+2

-11

-11

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
V. Patrák (5 doelpunten)
M. Nassoh (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 7
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
67%

4W / 6 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.6

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.6

53.8

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.3

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.49

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.09

0.91

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.11

Aangepaste Sterktewaarde
55.2

Aanval: 48.3, Verdediging: 62.2, Vorm: 62.2

33.2

Aanval: 27.7, Verdediging: 38.1, Vorm: 20.8

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1

16-30'

1
4

31-45'

2
2

46-60'

1
3

61-75'

2
3

76-90+'

2
Pardubice
NAC
Pardubice

Sterkte-uitsplitsing

55.2

Totaal

Aanval 48.3
Verdediging 62.2
Vorm 62.2
Consistentie 43.3
NAC

Sterkte-uitsplitsing

33.2

Totaal

Aanval 27.7
Verdediging 38.1
Vorm 20.8
Consistentie 61.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

58.0 vs 80.0

Tegenstanderkwaliteit

50.6 vs 62.3

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Pardubice logo Pardubice
V
Karviná (43%)
W
Karviná (48%)
W
Zlín (41%)
W
Plzeň (64%)
W
Olomouc (46%)
W
Dukla (51%)
V
Ml. Boleslav (66%)
W
Karviná (48%)
NAC logo NAC
W
Heerenveen (67%)
V
Utrecht (75%)
V
Ajax (62%)
G
Fortuna (61%)
G
Sparta (44%)
V
Zwolle (59%)
V
Go Ahead (70%)
G
Feyenoord (67%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Karviná T
1 - 3 V
43%
Karviná U
2 - 1 W
48%
Zlín T
3 - 1 W
41%
Plzeň U
1 - 0 W
64%
Olomouc T
2 - 1 W
46%
Dukla U
2 - 0 W
51%
Ml. Boleslav U
0 - 2 V
66%
Karviná U
2 - 1 W
48%
Teplice T
1 - 1 G
49%
Slovácko U
0 - 2 V
50%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Heerenveen T
2 - 0 W
67%
Utrecht U
0 - 2 V
75%
Ajax T
0 - 2 V
62%
Fortuna U
1 - 1 G
61%
Sparta T
0 - 0 G
44%
Zwolle U
1 - 2 V
59%
Go Ahead U
0 - 6 V
70%
Feyenoord T
3 - 3 G
67%
Telstar U
0 - 3 V
69%
Volendam T
1 - 0 W
49%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.6 vs 53.8), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Pardubice heeft het aanvallende voordeel met 1.4 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van NAC, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Pardubice heeft het defensieve voordeel, met 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.9 van NAC.

Pardubice heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Pardubice is een sterk uitteam met 67% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Pardubice komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (55.2 vs 33.2) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Pardubice

Pardubice

VS
NAC

NAC

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie