Sla naar inhoud
Vergelijken Parma vs Jablonec

Parma vs Jablonec Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Parma vs Jablonec: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Parma Parma Thuisteam
Jablonec Jablonec Uitteam
Parma
40.5
V V W W G G V V G G

Laatste 10 Wedstrijden

Jablonec
40.7
G V V V W W V V V W

Gewonnen Categorieën

4

Parma

3

Gelijkspel

8

Jablonec

Prestatieradar

Parma
Jablonec

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 4G, 4V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-6

-6

-4

-4

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
20%

2 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
N. Elphege (2 doelpunten)
S. Nebyla (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 3 / 2e Helft: 5
1e Helft: 5 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
63.0

Competitiemoeilijkheid: 90.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.2

53.6

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.6

Record vs Topteams
14%

1W / 7 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.0

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.2

1.17

Werkelijk: 1.2 | Versch: +0.03

Aangepaste Sterktewaarde
40.5

Aanval: 30.1, Verdediging: 60.3, Vorm: 22.6

40.7

Aanval: 41.4, Verdediging: 48.3, Vorm: 31.1

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1
1

16-30'

2

31-45'

2
2

46-60'

3

61-75'

1
3

76-90+'

3
Parma
Jablonec
Parma

Sterkte-uitsplitsing

40.5

Totaal

Aanval 30.1
Verdediging 60.3
Vorm 22.6
Consistentie 64.0
Jablonec

Sterkte-uitsplitsing

40.7

Totaal

Aanval 41.4
Verdediging 48.3
Vorm 31.1
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

90.0 vs 58.0

Tegenstanderkwaliteit

67.2 vs 50.6

Record tegen Topteams

14% vs 0%
Parma logo Parma
V
Roma (70%)
V
Inter Milan (84%)
W
Pisa (40%)
W
Udinese (79%)
G
Napoli (74%)
G
Lazio (76%)
V
Cremonese (51%)
V
Torino (74%)
Jablonec logo Jablonec
G
Hradec Kr. (59%)
V
Sparta Prague (59%)
V
Liberec (43%)
V
Sparta Prague (59%)
W
Ostrava (34%)
W
Zlín (46%)
V
Dukla (51%)
V
Olomouc (46%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Roma T
2 - 3 V
70%
Inter Milan U
0 - 2 V
84%
Pisa T
1 - 0 W
40%
Udinese U
1 - 0 W
79%
Napoli T
1 - 1 G
74%
Lazio U
1 - 1 G
76%
Cremonese T
0 - 2 V
51%
Torino U
1 - 4 V
74%
Fiorentina U
0 - 0 G
71%
Cagliari T
1 - 1 G
53%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Hradec Kr. T
1 - 1 G
59%
Sparta Prague U
0 - 2 V
59%
Liberec T
1 - 2 V
43%
Sparta Prague U
1 - 3 V
59%
Ostrava T
4 - 1 W
34%
Zlín U
3 - 0 W
46%
Dukla U
0 - 2 V
51%
Olomouc T
1 - 2 V
46%
Ml. Boleslav U
0 - 3 V
66%
Karviná T
1 - 0 W
43%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 63.0 vs 53.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Jablonec heeft het aanvallende voordeel met 1.2 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Parma, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Parma op 1.4 en Jablonec op 1.6 tegendoelpunten per wedstrijd.

Parma heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 7 wedstrijden gewonnen.

Jablonec heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Parma

Parma

VS
Jablonec

Jablonec

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie