Sla naar inhoud
Vergelijken Pogoń vs SK Poltava

Pogoń vs SK Poltava Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Pogoń vs SK Poltava: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Pogoń Pogoń Thuisteam
SK Poltava SK Poltava Uitteam
Pogoń
46.9
V W G V W V V W V W

Laatste 10 Wedstrijden

SK Poltava
23.0
V G V G V G V V V V

Gewonnen Categorieën

11

Pogoń

2

Gelijkspel

2

SK Poltava

Prestatieradar

Pogoń
SK Poltava

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 1G, 5V

0%

0W, 3G, 7V

Doelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

0.7

7 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

2.9

29 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
0

0

-22

-22

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
P. Mukairu (3 doelpunten)
V. Sad (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 7
1e Helft: 4 / 2e Helft: 3
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

0%

0W / 6 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.5

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.8

64.1

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 71.1

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 7 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.32

Werkelijk: 1.3 | Versch: -0.02

0.94

Werkelijk: 0.7 | Versch: -0.24

Aangepaste Sterktewaarde
46.9

Aanval: 45.3, Verdediging: 59.2, Vorm: 41.8

23.0

Aanval: 26.6, Verdediging: 3.8, Vorm: 0.0

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

2
2

16-30'

1
2

31-45'

1
3

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

Pogoń
SK Poltava
Pogoń

Sterkte-uitsplitsing

46.9

Totaal

Aanval 45.3
Verdediging 59.2
Vorm 41.8
Consistentie 39.7
SK Poltava

Sterkte-uitsplitsing

23.0

Totaal

Aanval 26.6
Verdediging 3.8
Vorm 0.0
Consistentie 93.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

57.0 vs 98.0

Tegenstanderkwaliteit

52.8 vs 71.1

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Pogoń logo Pogoń
V
Jagiellonia (53%)
W
Wisła Płock (42%)
G
Cracovia (45%)
V
Lech (64%)
W
Piast (58%)
V
Legia (59%)
V
Lechia (51%)
W
Kielce (43%)
SK Poltava logo SK Poltava
V
Shakhtar D (78%)
G
Kryvbas KR (71%)
V
Kolos (83%)
G
Obolon (63%)
V
Polissya (77%)
G
Oleksandria (44%)
V
Metalist 1925 (79%)
V
Karpaty Lviv (81%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Jagiellonia U
2 - 3 V
53%
Wisła Płock T
3 - 0 W
42%
Cracovia U
1 - 1 G
45%
Lech T
1 - 2 V
64%
Piast U
2 - 0 W
58%
Legia T
0 - 2 V
59%
Lechia U
1 - 2 V
51%
Kielce T
2 - 1 W
43%
Raków U
0 - 2 V
59%
Widzew T
1 - 0 W
54%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Shakhtar D T
0 - 4 V
78%
Kryvbas KR T
3 - 3 G
71%
Kolos U
0 - 2 V
83%
Obolon U
1 - 1 G
63%
Polissya T
0 - 4 V
77%
Oleksandria T
3 - 3 G
44%
Metalist 1925 U
0 - 2 V
79%
Karpaty Lviv T
0 - 4 V
81%
Zorya U
0 - 4 V
80%
Kudrivka T
0 - 2 V
55%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 54.5 vs 64.1), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Pogoń heeft het aanvallende voordeel met 1.3 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.7 van SK Poltava, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Pogoń ver superieur, met slechts 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd en 3 clean sheets, terwijl SK Poltava er 2.9 per wedstrijd incasseert.

Pogoń heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

SK Poltava heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 7 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.1 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Pogoń komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (46.9 vs 23.0) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Pogoń

Pogoń

VS
SK Poltava

SK Poltava

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie