Sla naar inhoud
Vergelijken Porto vs NEC

Porto vs NEC Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Porto vs NEC: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Porto Porto Thuisteam
NEC NEC Uitteam
Porto
60.9
V W W W V W G G W W

Laatste 10 Wedstrijden

NEC
56.6
V G G G W G W W V G

Gewonnen Categorieën

7

Porto

2

Gelijkspel

6

NEC

Prestatieradar

Porto
NEC

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
60%

6W, 2G, 2V

30%

3W, 5G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+6

+6

+4

+4

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
William (3 doelpunten)
B. Linssen (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 8 / 2e Helft: 8
1e Helft: 7 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
60%

3W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.9

Competitiemoeilijkheid: 80.8, Tegenstanderkwaliteit: 64.4

67.5

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.7

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

50%

1W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.73

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.13

2.04

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.34

Aangepaste Sterktewaarde
60.9

Aanval: 55.9, Verdediging: 69.9, Vorm: 62.9

56.6

Aanval: 66.6, Verdediging: 66.6, Vorm: 35.2

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

2

16-30'

4
4

31-45'

3
2

46-60'

3
4

61-75'

3
2

76-90+'

4
Porto
NEC
Porto

Sterkte-uitsplitsing

60.9

Totaal

Aanval 55.9
Verdediging 69.9
Vorm 62.9
Consistentie 52.0
NEC

Sterkte-uitsplitsing

56.6

Totaal

Aanval 66.6
Verdediging 66.6
Vorm 35.2
Consistentie 62.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

80.8 vs 80.0

Tegenstanderkwaliteit

64.4 vs 65.7

Record tegen Topteams

0% vs 50%
Porto logo Porto
V
AVS (64%)
W
Alverca (59%)
W
Estrela (54%)
W
Tondela (52%)
V
Nottm Forest (81%)
W
Estoril (52%)
G
Nottm Forest (76%)
G
Famalicão (69%)
NEC logo NEC
V
Groningen (66%)
G
Telstar (64%)
G
Twente (81%)
G
Feyenoord (67%)
W
Excelsior (60%)
G
Heerenveen (67%)
W
PSV (80%)
W
Volendam (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
AVS U
1 - 3 V
64%
Alverca T
1 - 0 W
59%
Estrela U
2 - 1 W
54%
Tondela T
2 - 0 W
52%
Nottm Forest U
0 - 1 V
81%
Estoril U
3 - 1 W
52%
Nottm Forest T
1 - 1 G
76%
Famalicão T
2 - 2 G
69%
Braga U
2 - 1 W
69%
Stuttgart T
2 - 0 W
68%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Groningen U
1 - 2 V
66%
Telstar T
1 - 1 G
64%
Twente U
1 - 1 G
81%
Feyenoord T
1 - 1 G
67%
Excelsior U
2 - 0 W
60%
Heerenveen T
2 - 2 G
67%
PSV U
3 - 2 W
80%
Volendam T
3 - 0 W
49%
Fortuna T
2 - 3 V
56%
Ajax U
1 - 1 G
67%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

NEC heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 67.5) vergeleken met Porto (SoS: 54.9). Dit betekent dat de statistieken van NEC meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Porto op gemiddeld 1.6 en NEC op 1.7 doelpunten per wedstrijd.

Porto heeft het defensieve voordeel, met 1.0 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.3 van NEC.

Porto is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Porto

Porto

VS
NEC

NEC

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie