Sla naar inhoud
Vergelijken La Louvière vs Barcelona

La Louvière vs Barcelona Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk La Louvière vs Barcelona: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

La Louvière La Louvière Thuisteam
Barcelona Barcelona Uitteam
La Louvière
35.9
W V V V V V G W G G

Laatste 10 Wedstrijden

Barcelona
96.0
W W W W W W V W W W

Gewonnen Categorieën

2

La Louvière

2

Gelijkspel

11

Barcelona

Prestatieradar

La Louvière
Barcelona

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 3G, 5V

90%

9W, 0G, 1V

Doelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

2.3

23 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.0

20 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-6

-6

+15

+15

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
P. Fall (6 doelpunten)
Ferran Torres (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 9
1e Helft: 13 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

83%

5W / 6 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

100%

4W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
44.4

Competitiemoeilijkheid: 62.4, Tegenstanderkwaliteit: 55.6

84.7

Competitiemoeilijkheid: 94.2, Tegenstanderkwaliteit: 62.8

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

100%

2W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.47

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.07

2.74

Werkelijk: 2.3 | Versch: -0.44

Aangepaste Sterktewaarde
35.9

Aanval: 44.1, Verdediging: 31.5, Vorm: 18.9

96.0

Aanval: 100, Verdediging: 98.8, Vorm: 100

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

4
1

16-30'

5
3

31-45'

3
3

46-60'

3
3

61-75'

3
3

76-90+'

5
La Louvière
Barcelona
La Louvière

Sterkte-uitsplitsing

35.9

Totaal

Aanval 44.1
Verdediging 31.5
Vorm 18.9
Consistentie 61.3
Barcelona

Sterkte-uitsplitsing

96.0

Totaal

Aanval 100
Verdediging 98.8
Vorm 100
Consistentie 75.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

62.4 vs 94.2

Tegenstanderkwaliteit

55.6 vs 62.8

Record tegen Topteams

0% vs 100%
La Louvière logo La Louvière
W
Cercle Brugge (46%)
V
Dender (40%)
V
ZW (59%)
V
ZW (54%)
V
Cercle Brugge (63%)
V
Dender (46%)
G
Genk (61%)
W
Cercle Brugge (63%)
Barcelona logo Barcelona
W
Real Madrid (65%)
W
Osasuna (63%)
W
Getafe (72%)
W
Celta Vigo (54%)
W
Atlético (67%)
W
Espanyol (50%)
V
Atlético (62%)
W
Atlético (66%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Cercle Brugge T
4 - 1 W
46%
Dender U
1 - 2 V
40%
ZW U
0 - 4 V
59%
ZW T
0 - 2 V
54%
Cercle Brugge U
0 - 3 V
63%
Dender T
0 - 1 V
46%
Genk T
5 - 5 G
61%
Cercle Brugge U
3 - 1 W
63%
Antwerp T
0 - 0 G
52%
Standard U
1 - 1 G
72%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Real Madrid T
2 - 0 W
65%
Osasuna U
2 - 1 W
63%
Getafe U
2 - 0 W
72%
Celta Vigo T
1 - 0 W
54%
Atlético U
2 - 1 W
67%
Espanyol T
4 - 1 W
50%
Atlético T
0 - 2 V
62%
Atlético U
2 - 1 W
66%
Rayo T
1 - 0 W
74%
Newcastle T
7 - 2 W
55%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Barcelona heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 84.7) vergeleken met La Louvière (SoS: 44.4). Dit betekent dat de statistieken van Barcelona meer gewicht hebben.

Barcelona heeft het aanvallende voordeel met 2.3 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.4 van La Louvière, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Barcelona ver superieur, met slechts 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd en 4 clean sheets, terwijl La Louvière er 2.0 per wedstrijd incasseert.

Het thuisvoordeel begunstigt Barcelona, met een thuiswinstpercentage van 83%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Barcelona is een sterk uitteam met 100% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Barcelona de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (100), verdediging (98.8) en vorm (100) laat weinig ruimte voor twijfel. La Louvière heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

La Louvière

La Louvière

VS
Barcelona

Barcelona

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie