Sla naar inhoud
Vergelijken Radnički Krag vs Moreirense

Radnički Krag vs Moreirense Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Radnički Krag vs Moreirense: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Radnički Krag Radnički Krag Thuisteam
Moreirense Moreirense Uitteam
Radnički Krag
45.7
G G W G G G G G V G

Laatste 10 Wedstrijden

Moreirense
35.6
V W V W G V V V G G

Gewonnen Categorieën

6

Radnički Krag

4

Gelijkspel

5

Moreirense

Prestatieradar

Radnički Krag
Moreirense

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 8G, 1V

20%

2W, 3G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.5

5 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+3

+3

-8

-8

Clean Sheet
60%

6 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
E. Sokler (4 doelpunten)
Alan (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
1e Helft: 5 / 2e Helft: 3
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.4

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.3

52.8

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 60.7

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.85

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.05

0.98

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.18

Aangepaste Sterktewaarde
45.7

Aanval: 27.6, Verdediging: 86.2, Vorm: 10.3

35.6

Aanval: 27.4, Verdediging: 48.0, Vorm: 20.6

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

2
2

16-30'

1

31-45'

3

46-60'

2
1

61-75'

2

76-90+'

1
Radnički Krag
Moreirense
Radnički Krag

Sterkte-uitsplitsing

45.7

Totaal

Aanval 27.6
Verdediging 86.2
Vorm 10.3
Consistentie 85.3
Moreirense

Sterkte-uitsplitsing

35.6

Totaal

Aanval 27.4
Verdediging 48.0
Vorm 20.6
Consistentie 61.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 79.0

Tegenstanderkwaliteit

52.3 vs 60.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Radnički Krag logo Radnički Krag
G
FK IMT (63%)
G
TSC (56%)
W
Spartak (28%)
G
Mladost Lučani (53%)
G
Radnički Niš (44%)
G
Čukarički (50%)
G
Mladost Lučani (48%)
G
TSC (60%)
Moreirense logo Moreirense
V
Tondela (57%)
W
Estrela (49%)
V
Benfica (80%)
W
Estoril (47%)
G
Famalicão (74%)
V
Braga (64%)
V
Arouca (57%)
V
Porto (74%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
FK IMT U
0 - 0 G
63%
TSC T
2 - 2 G
56%
Spartak T
4 - 0 W
28%
Mladost Lučani U
0 - 0 G
53%
Radnički Niš T
1 - 1 G
44%
Čukarički U
0 - 0 G
50%
Mladost Lučani T
1 - 1 G
48%
TSC U
0 - 0 G
60%
Vojvodina T
0 - 1 V
63%
OFK U
0 - 0 G
58%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Tondela U
0 - 2 V
57%
Estrela T
3 - 2 W
49%
Benfica U
1 - 4 V
80%
Estoril T
1 - 0 W
47%
Famalicão U
1 - 1 G
74%
Braga T
0 - 1 V
64%
Arouca T
0 - 1 V
57%
Porto U
0 - 3 V
74%
Nacional T
1 - 1 G
52%
Casa Pia U
1 - 1 G
53%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.4 vs 52.8), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Radnički Krag op gemiddeld 0.8 en Moreirense op 0.8 doelpunten per wedstrijd.

Verdedigend is Radnički Krag ver superieur, met slechts 0.5 tegendoelpunten per wedstrijd en 6 clean sheets, terwijl Moreirense er 1.6 per wedstrijd incasseert.

Radnički Krag heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Moreirense heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 1.9 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Radnički Krag heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 10.1 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Radnički Krag

Radnički Krag

VS
Moreirense

Moreirense

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie