Sla naar inhoud
Vergelijken Radnički Krag vs Silkeborg

Radnički Krag vs Silkeborg Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Radnički Krag vs Silkeborg: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Radnički Krag Radnički Krag Thuisteam
Silkeborg Silkeborg Uitteam
Radnički Krag
45.7
G G W G G G G G V G

Laatste 10 Wedstrijden

Silkeborg
48.2
V W W W G W V W G V

Gewonnen Categorieën

4

Radnički Krag

2

Gelijkspel

9

Silkeborg

Prestatieradar

Radnički Krag
Silkeborg

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 8G, 1V

50%

5W, 2G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.5

5 / 10 wedstrijden

2.0

20 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+3

+3

-3

-3

Clean Sheet
60%

6 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
20%

2 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
E. Sokler (4 doelpunten)
T. Adamsen (6 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
1e Helft: 7 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.4

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.3

52.5

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.8

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.85

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.05

1.72

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.02

Aangepaste Sterktewaarde
45.7

Aanval: 27.6, Verdediging: 86.2, Vorm: 10.3

48.2

Aanval: 58.1, Verdediging: 34.2, Vorm: 51.2

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1
2

16-30'

4

31-45'

2
3

46-60'

1
1

61-75'

4

76-90+'

5
Radnički Krag
Silkeborg
Radnički Krag

Sterkte-uitsplitsing

45.7

Totaal

Aanval 27.6
Verdediging 86.2
Vorm 10.3
Consistentie 85.3
Silkeborg

Sterkte-uitsplitsing

48.2

Totaal

Aanval 58.1
Verdediging 34.2
Vorm 51.2
Consistentie 45.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

52.3 vs 50.8

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Radnički Krag logo Radnički Krag
G
FK IMT (63%)
G
TSC (56%)
W
Spartak (28%)
G
Mladost Lučani (53%)
G
Radnički Niš (44%)
G
Čukarički (50%)
G
Mladost Lučani (48%)
G
TSC (60%)
Silkeborg logo Silkeborg
V
Copenhagen (63%)
W
OB (55%)
W
Randers (46%)
W
Vejle (44%)
G
Fredericia (43%)
W
OB (50%)
V
Copenhagen (68%)
W
Randers (52%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
FK IMT U
0 - 0 G
63%
TSC T
2 - 2 G
56%
Spartak T
4 - 0 W
28%
Mladost Lučani U
0 - 0 G
53%
Radnički Niš T
1 - 1 G
44%
Čukarički U
0 - 0 G
50%
Mladost Lučani T
1 - 1 G
48%
TSC U
0 - 0 G
60%
Vojvodina T
0 - 1 V
63%
OFK U
0 - 0 G
58%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Copenhagen T
0 - 4 V
63%
OB U
3 - 2 W
55%
Randers T
2 - 0 W
46%
Vejle U
2 - 1 W
44%
Fredericia T
2 - 2 G
43%
OB T
3 - 1 W
50%
Copenhagen U
0 - 7 V
68%
Randers U
3 - 0 W
52%
Vejle T
1 - 1 G
39%
Fredericia U
1 - 2 V
48%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.4 vs 52.5), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Silkeborg heeft het aanvallende voordeel met 1.7 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Radnički Krag, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Radnički Krag ver superieur, met slechts 0.5 tegendoelpunten per wedstrijd en 6 clean sheets, terwijl Silkeborg er 2.0 per wedstrijd incasseert.

Radnički Krag heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Silkeborg heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Silkeborg is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Radnički Krag

Radnički Krag

VS
Silkeborg

Silkeborg

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie