Sla naar inhoud
Vergelijken Raków vs Union Berlin

Raków vs Union Berlin Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Raków vs Union Berlin: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Raków Raków Thuisteam
Union Berlin Union Berlin Uitteam
Raków
53.7
W W W G G G V V V W

Laatste 10 Wedstrijden

Union Berlin
38.8
W G V V V G V W V V

Gewonnen Categorieën

10

Raków

1

Gelijkspel

4

Union Berlin

Prestatieradar

Raków
Union Berlin

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 3G, 3V

20%

2W, 2G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

2.1

21 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+4

+4

-10

-10

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
J. Braut Brunes (5 doelpunten)
O. Burke (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 11
1e Helft: 2 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
57.2

Competitiemoeilijkheid: 61.2, Tegenstanderkwaliteit: 54.5

72.2

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.6

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.68

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.08

1.55

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.45

Aangepaste Sterktewaarde
53.7

Aanval: 57.2, Verdediging: 64.3, Vorm: 42.9

38.8

Aanval: 44.8, Verdediging: 36.7, Vorm: 24.4

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

1
5

46-60'

1
1

61-75'

2
5

76-90+'

6
Raków
Union Berlin
Raków

Sterkte-uitsplitsing

53.7

Totaal

Aanval 57.2
Verdediging 64.3
Vorm 42.9
Consistentie 50.5
Union Berlin

Sterkte-uitsplitsing

38.8

Totaal

Aanval 44.8
Verdediging 36.7
Vorm 24.4
Consistentie 59.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

61.2 vs 91.0

Tegenstanderkwaliteit

54.5 vs 66.6

Record tegen Topteams

0% vs 50%
Raków logo Raków
W
Kielce (43%)
W
Lechia (51%)
W
Cracovia (40%)
G
Motor (59%)
G
Widzew (54%)
G
Legia (64%)
V
Fiorentina (61%)
V
Górnik (58%)
Union Berlin logo Union Berlin
W
Mainz 05 (70%)
G
Köln (57%)
V
Leipzig (84%)
V
Wolfsburg (50%)
V
Heidenheim (67%)
G
St. Pauli (50%)
V
Bayern Munich (86%)
W
Freiburg (72%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Kielce T
2 - 0 W
43%
Lechia U
2 - 1 W
51%
Cracovia T
4 - 1 W
40%
Motor U
1 - 1 G
59%
Widzew T
1 - 1 G
54%
Legia U
1 - 1 G
64%
Fiorentina T
1 - 2 V
61%
Górnik U
1 - 3 V
58%
Fiorentina U
1 - 2 V
66%
Pogoń T
2 - 0 W
49%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Mainz 05 U
3 - 1 W
70%
Köln T
2 - 2 G
57%
Leipzig U
1 - 3 V
84%
Wolfsburg T
1 - 2 V
50%
Heidenheim U
1 - 3 V
67%
St. Pauli T
1 - 1 G
50%
Bayern Munich U
0 - 4 V
86%
Freiburg U
1 - 0 W
72%
Bremen T
1 - 4 V
62%
M'gladbach U
0 - 1 V
68%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Union Berlin heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 72.2) vergeleken met Raków (SoS: 57.2). Dit betekent dat de statistieken van Union Berlin meer gewicht hebben.

Raków heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Union Berlin, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Raków ver superieur, met slechts 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd en 2 clean sheets, terwijl Union Berlin er 2.1 per wedstrijd incasseert.

Raków heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Union Berlin heeft zich bewezen tegen topteams en 2 van 4 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Raków heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 14.9 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Raków

Raków

VS
Union Berlin

Union Berlin

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie