Sla naar inhoud
Vergelijken Real Madrid vs Kasımpaşa

Real Madrid vs Kasımpaşa Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Real Madrid vs Kasımpaşa: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Real Madrid Real Madrid Thuisteam
Kasımpaşa Kasımpaşa Uitteam
Real Madrid
53.3
V W G W V G V V W W

Laatste 10 Wedstrijden

Kasımpaşa
39.5
V G V W G W V W G V

Gewonnen Categorieën

11

Real Madrid

2

Gelijkspel

2

Kasımpaşa

Prestatieradar

Real Madrid
Kasımpaşa

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 2G, 4V

30%

3W, 3G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
0

0

-5

-5

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
Vinícius Júnior (8 doelpunten)
A. Benedyczak (8 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 10
1e Helft: 7 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
67.5

Competitiemoeilijkheid: 94.2, Tegenstanderkwaliteit: 73.2

48.9

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 57.4

Record vs Topteams
17%

1W / 6 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.0

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.4

1.3

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.1

Aangepaste Sterktewaarde
53.3

Aanval: 62.7, Verdediging: 54.8, Vorm: 47.0

39.5

Aanval: 39.6, Verdediging: 42.9, Vorm: 29.7

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

4
4

16-30'

1

31-45'

2
5

46-60'

4
3

61-75'

1
2

76-90+'

1
Real Madrid
Kasımpaşa
Real Madrid

Sterkte-uitsplitsing

53.3

Totaal

Aanval 62.7
Verdediging 54.8
Vorm 47.0
Consistentie 44.8
Kasımpaşa

Sterkte-uitsplitsing

39.5

Totaal

Aanval 39.6
Verdediging 42.9
Vorm 29.7
Consistentie 53.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

94.2 vs 72.0

Tegenstanderkwaliteit

73.2 vs 57.4

Record tegen Topteams

17% vs 0%
Real Madrid logo Real Madrid
V
Barcelona (91%)
W
Espanyol (55%)
G
Betis (73%)
W
Alavés (60%)
V
Bayern Munich (88%)
G
Girona (59%)
V
Bayern Munich (83%)
V
Mallorca (73%)
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
V
Gençlerbirliği (50%)
G
Kocaelispor (46%)
V
Başakşehir (71%)
W
Alanyaspor (56%)
G
Göztepe (64%)
W
Kayseri (44%)
V
Beşiktaş (65%)
W
Eyüp (53%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Barcelona U
0 - 2 V
91%
Espanyol U
2 - 0 W
55%
Betis U
1 - 1 G
73%
Alavés T
2 - 1 W
60%
Bayern Munich U
3 - 4 V
88%
Girona T
1 - 1 G
59%
Bayern Munich T
1 - 2 V
83%
Mallorca U
1 - 2 V
73%
Atlético T
3 - 2 W
61%
Man City U
2 - 1 W
89%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Gençlerbirliği U
2 - 3 V
50%
Kocaelispor T
1 - 1 G
46%
Başakşehir U
0 - 4 V
71%
Alanyaspor T
1 - 0 W
56%
Göztepe U
3 - 3 G
64%
Kayseri T
2 - 0 W
44%
Beşiktaş U
1 - 2 V
65%
Eyüp T
1 - 0 W
53%
Konyaspor U
1 - 1 G
66%
Rize T
0 - 3 V
59%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Real Madrid heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 67.5) vergeleken met Kasımpaşa (SoS: 48.9). Dit betekent dat de statistieken van Real Madrid meer gewicht hebben.

Real Madrid heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Kasımpaşa, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Real Madrid op 1.6 en Kasımpaşa op 1.7 tegendoelpunten per wedstrijd.

Real Madrid heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 6 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.1 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Real Madrid heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 13.8 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Real Madrid

Real Madrid

VS
Kasımpaşa

Kasımpaşa

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie