Sla naar inhoud
Vergelijken Rijeka vs Alverca

Rijeka vs Alverca Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Rijeka vs Alverca: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Rijeka Rijeka Thuisteam
Alverca Alverca Uitteam
Rijeka
38.3
W W G V G V W V G V

Laatste 10 Wedstrijden

Alverca
44.7
G V W V W W V G G G

Gewonnen Categorieën

3

Rijeka

5

Gelijkspel

7

Alverca

Prestatieradar

Rijeka
Alverca

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 3G, 4V

30%

3W, 4G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-1

-1

-1

-1

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
20%

2 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
T. Fruk (4 doelpunten)
Figueiredo (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 6
1e Helft: 4 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
36.5

Competitiemoeilijkheid: 48.3, Tegenstanderkwaliteit: 49.1

52.5

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 59.7

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.08

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.02

1.42

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.22

Aangepaste Sterktewaarde
38.3

Aanval: 31.7, Verdediging: 51.9, Vorm: 25.9

44.7

Aanval: 41.0, Verdediging: 58.1, Vorm: 30.7

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

3
1

16-30'

1
1

31-45'

3

46-60'

2
1

61-75'

3
2

76-90+'

3
Rijeka
Alverca
Rijeka

Sterkte-uitsplitsing

38.3

Totaal

Aanval 31.7
Verdediging 51.9
Vorm 25.9
Consistentie 53.2
Alverca

Sterkte-uitsplitsing

44.7

Totaal

Aanval 41.0
Verdediging 58.1
Vorm 30.7
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

48.3 vs 79.0

Tegenstanderkwaliteit

49.1 vs 59.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Rijeka logo Rijeka
W
Vukovar (32%)
W
Lokomotiva (49%)
G
Hajduk (53%)
V
Varaždin (54%)
G
Dinamo Zagreb (76%)
V
Osijek (40%)
W
Slaven (40%)
V
Gorica (50%)
Alverca logo Alverca
G
Estoril (47%)
V
Porto (74%)
W
Arouca (57%)
V
Nacional (57%)
W
Casa Pia (48%)
W
Rio Ave (66%)
V
Sporting (70%)
G
Gil Vicente (60%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Vukovar T
3 - 0 W
32%
Lokomotiva U
3 - 0 W
49%
Hajduk T
0 - 0 G
53%
Varaždin U
0 - 1 V
54%
Dinamo Zagreb U
2 - 2 G
76%
Osijek T
0 - 2 V
40%
Slaven U
2 - 0 W
40%
Gorica U
0 - 4 V
50%
Strasbourg U
1 - 1 G
57%
Istra T
0 - 2 V
40%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Estoril T
1 - 1 G
47%
Porto U
0 - 1 V
74%
Arouca T
2 - 1 W
57%
Nacional U
0 - 1 V
57%
Casa Pia T
3 - 1 W
48%
Rio Ave U
2 - 1 W
66%
Sporting T
1 - 4 V
70%
Gil Vicente U
2 - 2 G
60%
AVS T
0 - 0 G
59%
Vitória SC U
1 - 1 G
59%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Alverca heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 52.5) vergeleken met Rijeka (SoS: 36.5). Dit betekent dat de statistieken van Alverca meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Rijeka op gemiddeld 1.1 en Alverca op 1.2 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Rijeka op 1.2 en Alverca op 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.4 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Alverca heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 6.4 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Rijeka

Rijeka

VS
Alverca

Alverca

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie