Sla naar inhoud
Vergelijken Rijeka vs Radnički Krag

Rijeka vs Radnički Krag Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Rijeka vs Radnički Krag: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Rijeka Rijeka Thuisteam
Radnički Krag Radnički Krag Uitteam
Rijeka
38.3
W W G V G V W V G V

Laatste 10 Wedstrijden

Radnički Krag
45.7
G G W G G G G G V G

Gewonnen Categorieën

6

Rijeka

3

Gelijkspel

6

Radnički Krag

Prestatieradar

Rijeka
Radnički Krag

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 3G, 4V

10%

1W, 8G, 1V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

0.5

5 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-1

-1

+3

+3

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
T. Fruk (4 doelpunten)
E. Sokler (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 6
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
36.5

Competitiemoeilijkheid: 48.3, Tegenstanderkwaliteit: 49.1

53.4

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.3

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.08

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.02

0.85

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.05

Aangepaste Sterktewaarde
38.3

Aanval: 31.7, Verdediging: 51.9, Vorm: 25.9

45.7

Aanval: 27.6, Verdediging: 86.2, Vorm: 10.3

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

2
1

16-30'

2
1

31-45'

3

46-60'

3
1

61-75'

1
2

76-90+'

Rijeka
Radnički Krag
Rijeka

Sterkte-uitsplitsing

38.3

Totaal

Aanval 31.7
Verdediging 51.9
Vorm 25.9
Consistentie 53.2
Radnički Krag

Sterkte-uitsplitsing

45.7

Totaal

Aanval 27.6
Verdediging 86.2
Vorm 10.3
Consistentie 85.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

48.3 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

49.1 vs 52.3

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Rijeka logo Rijeka
W
Vukovar (32%)
W
Lokomotiva (49%)
G
Hajduk (53%)
V
Varaždin (54%)
G
Dinamo Zagreb (76%)
V
Osijek (40%)
W
Slaven (40%)
V
Gorica (50%)
Radnički Krag logo Radnički Krag
G
FK IMT (63%)
G
TSC (56%)
W
Spartak (28%)
G
Mladost Lučani (53%)
G
Radnički Niš (44%)
G
Čukarički (50%)
G
Mladost Lučani (48%)
G
TSC (60%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Vukovar T
3 - 0 W
32%
Lokomotiva U
3 - 0 W
49%
Hajduk T
0 - 0 G
53%
Varaždin U
0 - 1 V
54%
Dinamo Zagreb U
2 - 2 G
76%
Osijek T
0 - 2 V
40%
Slaven U
2 - 0 W
40%
Gorica U
0 - 4 V
50%
Strasbourg U
1 - 1 G
57%
Istra T
0 - 2 V
40%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
FK IMT U
0 - 0 G
63%
TSC T
2 - 2 G
56%
Spartak T
4 - 0 W
28%
Mladost Lučani U
0 - 0 G
53%
Radnički Niš T
1 - 1 G
44%
Čukarički U
0 - 0 G
50%
Mladost Lučani T
1 - 1 G
48%
TSC U
0 - 0 G
60%
Vojvodina T
0 - 1 V
63%
OFK U
0 - 0 G
58%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Radnički Krag heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 53.4) vergeleken met Rijeka (SoS: 36.5). Dit betekent dat de statistieken van Radnički Krag meer gewicht hebben.

Rijeka heeft het aanvallende voordeel met 1.1 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Radnički Krag, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Radnički Krag heeft het defensieve voordeel, met 0.5 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Rijeka.

Radnički Krag heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 1.8 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als onwaarschijnlijk.

Radnički Krag heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 7.4 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Rijeka

Rijeka

VS
Radnički Krag

Radnički Krag

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie