Sla naar inhoud
Vergelijken Rijeka vs Slavia Prague

Rijeka vs Slavia Prague Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Rijeka vs Slavia Prague: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Rijeka Rijeka Thuisteam
Slavia Prague Slavia Prague Uitteam
Rijeka
38.3
W W G V G V W V G V

Laatste 10 Wedstrijden

Slavia Prague
73.7
W W W V G W W W W W

Gewonnen Categorieën

0

Rijeka

3

Gelijkspel

12

Slavia Prague

Prestatieradar

Rijeka
Slavia Prague

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 3G, 4V

80%

8W, 1G, 1V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-1

-1

+11

+11

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
20%

2 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
T. Fruk (4 doelpunten)
T. Chorý (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 6
1e Helft: 9 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

80%

4W / 5 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

80%

4W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
36.5

Competitiemoeilijkheid: 48.3, Tegenstanderkwaliteit: 49.1

53.4

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.4

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.08

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.02

1.86

Werkelijk: 1.9 | Versch: +0.04

Aangepaste Sterktewaarde
38.3

Aanval: 31.7, Verdediging: 51.9, Vorm: 25.9

73.7

Aanval: 65.5, Verdediging: 75.8, Vorm: 82.7

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

1
1

16-30'

4
1

31-45'

3
3

46-60'

6
1

61-75'

1
2

76-90+'

4
Rijeka
Slavia Prague
Rijeka

Sterkte-uitsplitsing

38.3

Totaal

Aanval 31.7
Verdediging 51.9
Vorm 25.9
Consistentie 53.2
Slavia Prague

Sterkte-uitsplitsing

73.7

Totaal

Aanval 65.5
Verdediging 75.8
Vorm 82.7
Consistentie 68.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

48.3 vs 58.0

Tegenstanderkwaliteit

49.1 vs 50.4

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Rijeka logo Rijeka
W
Vukovar (32%)
W
Lokomotiva (49%)
G
Hajduk (53%)
V
Varaždin (54%)
G
Dinamo Zagreb (76%)
V
Osijek (40%)
W
Slaven (40%)
V
Gorica (50%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
W
Sparta Prague (54%)
W
Liberec (48%)
W
Olomouc (46%)
V
Hradec Kr. (64%)
G
Plzeň (59%)
W
Ostrava (39%)
W
Zlín (46%)
W
Sparta Prague (54%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Vukovar T
3 - 0 W
32%
Lokomotiva U
3 - 0 W
49%
Hajduk T
0 - 0 G
53%
Varaždin U
0 - 1 V
54%
Dinamo Zagreb U
2 - 2 G
76%
Osijek T
0 - 2 V
40%
Slaven U
2 - 0 W
40%
Gorica U
0 - 4 V
50%
Strasbourg U
1 - 1 G
57%
Istra T
0 - 2 V
40%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sparta Prague T
3 - 2 W
54%
Liberec U
2 - 1 W
48%
Olomouc T
2 - 1 W
46%
Hradec Kr. U
1 - 2 V
64%
Plzeň T
0 - 0 G
59%
Ostrava U
2 - 0 W
39%
Zlín U
3 - 1 W
46%
Sparta Prague T
3 - 1 W
54%
Dukla U
2 - 0 W
51%
Liberec T
1 - 0 W
43%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Slavia Prague heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 53.4) vergeleken met Rijeka (SoS: 36.5). Dit betekent dat de statistieken van Slavia Prague meer gewicht hebben.

Slavia Prague heeft het aanvallende voordeel met 1.9 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Rijeka, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Slavia Prague heeft het defensieve voordeel, met 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Rijeka.

Slavia Prague heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Slavia Prague, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Slavia Prague is een sterk uitteam met 80% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Slavia Prague de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (65.5), verdediging (75.8) en vorm (82.7) laat weinig ruimte voor twijfel. Rijeka heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Rijeka

Rijeka

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie