Sla naar inhoud
Vergelijken Rijeka vs Sparta

Rijeka vs Sparta Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Rijeka vs Sparta: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Rijeka Rijeka Thuisteam
Sparta Sparta Uitteam
Rijeka
38.3
W W G V G V W V G V

Laatste 10 Wedstrijden

Sparta
29.8
V G V V G W V G V V

Gewonnen Categorieën

9

Rijeka

3

Gelijkspel

3

Sparta

Prestatieradar

Rijeka
Sparta

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 3G, 4V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

2.2

22 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-1

-1

-14

-14

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
20%

2 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
T. Fruk (4 doelpunten)
M. Zonneveld (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 6
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

0%

0W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
36.5

Competitiemoeilijkheid: 48.3, Tegenstanderkwaliteit: 49.1

55.1

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.9

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.08

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.02

0.98

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.18

Aangepaste Sterktewaarde
38.3

Aanval: 31.7, Verdediging: 51.9, Vorm: 25.9

29.8

Aanval: 28.0, Verdediging: 28.0, Vorm: 10.5

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

2
3

46-60'

2
1

61-75'

2

76-90+'

3
Rijeka
Sparta
Rijeka

Sterkte-uitsplitsing

38.3

Totaal

Aanval 31.7
Verdediging 51.9
Vorm 25.9
Consistentie 53.2
Sparta

Sterkte-uitsplitsing

29.8

Totaal

Aanval 28.0
Verdediging 28.0
Vorm 10.5
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

48.3 vs 80.0

Tegenstanderkwaliteit

49.1 vs 65.9

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Rijeka logo Rijeka
W
Vukovar (32%)
W
Lokomotiva (49%)
G
Hajduk (53%)
V
Varaždin (54%)
G
Dinamo Zagreb (76%)
V
Osijek (40%)
W
Slaven (40%)
V
Gorica (50%)
Sparta logo Sparta
V
Twente (81%)
G
Go Ahead (66%)
V
Telstar (69%)
V
PSV (75%)
G
NAC (54%)
W
Volendam (49%)
V
Ajax (67%)
G
Zwolle (54%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Vukovar T
3 - 0 W
32%
Lokomotiva U
3 - 0 W
49%
Hajduk T
0 - 0 G
53%
Varaždin U
0 - 1 V
54%
Dinamo Zagreb U
2 - 2 G
76%
Osijek T
0 - 2 V
40%
Slaven U
2 - 0 W
40%
Gorica U
0 - 4 V
50%
Strasbourg U
1 - 1 G
57%
Istra T
0 - 2 V
40%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Twente U
0 - 4 V
81%
Go Ahead T
2 - 2 G
66%
Telstar U
1 - 4 V
69%
PSV T
0 - 2 V
75%
NAC U
0 - 0 G
54%
Volendam T
2 - 0 W
49%
Ajax U
0 - 4 V
67%
Zwolle T
1 - 1 G
54%
Heerenveen U
1 - 2 V
72%
AZ U
1 - 3 V
72%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Sparta heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 55.1) vergeleken met Rijeka (SoS: 36.5). Dit betekent dat de statistieken van Sparta meer gewicht hebben.

Rijeka heeft het aanvallende voordeel met 1.1 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Sparta, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Rijeka ver superieur, met slechts 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd en 4 clean sheets, terwijl Sparta er 2.2 per wedstrijd incasseert.

Sparta heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als onwaarschijnlijk.

Rijeka heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 8.5 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Rijeka

Rijeka

VS
Sparta

Sparta

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie