Sla naar inhoud
Vergelijken Rijeka vs Young Boys

Rijeka vs Young Boys Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Rijeka vs Young Boys: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Rijeka Rijeka Thuisteam
Young Boys Young Boys Uitteam
Rijeka
38.3
W W G V G V W V G V

Laatste 10 Wedstrijden

Young Boys
52.2
W V V G G G W V W W

Gewonnen Categorieën

1

Rijeka

3

Gelijkspel

11

Young Boys

Prestatieradar

Rijeka
Young Boys

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 3G, 4V

40%

4W, 3G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-1

-1

+6

+6

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
20%

2 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
T. Fruk (4 doelpunten)
A. Sanches (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 6
1e Helft: 4 / 2e Helft: 13
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
36.5

Competitiemoeilijkheid: 48.3, Tegenstanderkwaliteit: 49.1

49.6

Competitiemoeilijkheid: 48.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.7

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.08

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.02

1.49

Werkelijk: 1.7 | Versch: +0.21

Aangepaste Sterktewaarde
38.3

Aanval: 31.7, Verdediging: 51.9, Vorm: 25.9

52.2

Aanval: 56.4, Verdediging: 63.1, Vorm: 39.8

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

1
3

46-60'

3
1

61-75'

5
2

76-90+'

5
Rijeka
Young Boys
Rijeka

Sterkte-uitsplitsing

38.3

Totaal

Aanval 31.7
Verdediging 51.9
Vorm 25.9
Consistentie 53.2
Young Boys

Sterkte-uitsplitsing

52.2

Totaal

Aanval 56.4
Verdediging 63.1
Vorm 39.8
Consistentie 50.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

48.3 vs 48.0

Tegenstanderkwaliteit

49.1 vs 50.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Rijeka logo Rijeka
W
Vukovar (32%)
W
Lokomotiva (49%)
G
Hajduk (53%)
V
Varaždin (54%)
G
Dinamo Zagreb (76%)
V
Osijek (40%)
W
Slaven (40%)
V
Gorica (50%)
Young Boys logo Young Boys
W
Basel (50%)
V
Lugano (59%)
V
St.Gallen (59%)
G
Servette (61%)
G
Basel (51%)
G
Lugano (50%)
W
Lausanne (43%)
V
Thun (44%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Vukovar T
3 - 0 W
32%
Lokomotiva U
3 - 0 W
49%
Hajduk T
0 - 0 G
53%
Varaždin U
0 - 1 V
54%
Dinamo Zagreb U
2 - 2 G
76%
Osijek T
0 - 2 V
40%
Slaven U
2 - 0 W
40%
Gorica U
0 - 4 V
50%
Strasbourg U
1 - 1 G
57%
Istra T
0 - 2 V
40%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Basel T
3 - 0 W
50%
Lugano U
0 - 1 V
59%
St.Gallen T
1 - 2 V
59%
Servette T
1 - 1 G
61%
Basel U
3 - 3 G
51%
Lugano T
1 - 1 G
50%
Lausanne U
2 - 0 W
43%
Thun T
1 - 2 V
44%
Luzern U
2 - 1 W
57%
Zürich T
3 - 0 W
33%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Young Boys heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 49.6) vergeleken met Rijeka (SoS: 36.5). Dit betekent dat de statistieken van Young Boys meer gewicht hebben.

Young Boys heeft het aanvallende voordeel met 1.7 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Rijeka, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Rijeka op 1.2 en Young Boys op 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

Young Boys heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Young Boys heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 13.9 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Rijeka

Rijeka

VS
Young Boys

Young Boys

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie